egzamin z ambasady dla dwujęzycznych

Temat przeniesiony do archwium.
Hej dwujęzyczni,
jak wrażenia po marcowym egzaminie organizowanym przez ambasadę? Jak oceniacie poziom i zadania? I jak wyniki?
Pozdrawiam
Chodzi ci o ten test dla klas drugich? jesli tak to odpisuje:)

Od poczatku zeszlego roku ciagle ktos mnie straszyl ze matura na poziomie dwujezycznym z francuskiego jest nie do przejscia, w rzeczywistosci ten test nie byl bardzo trudny. Oprocz tego co pisalam(compréhensio orale-compte rendu , compréhension écrite+réponses aux questions & discussion) i z tego co wiem na maturze beda jeszcze 2 teksty do sluchania. Mialam 66pkt/77 co uwazam za niezly wynik. Poziom testu byl w sam raz a zadania zawsze sa te same wiec nie sprawilo mi to wiekszego problemu. Wydaje mi sie ze jestem w stanie napisac mature dosc porzadnie. Czego i wam zycze:)


Z gory przepraszam za literowki ale uzywam teraz francuskeij klawiatury do ktorej nie moge sie przyzwyczaic
Hej Petit ange, miło mi, że odpisałaś, moje odczucia co do tego egzaminu są mniej więcej takie same, nawet ilość punktów mam taką samą jak Ty:)szkoda tylko, że Ty jedna odpisałaś, bo mam wrażenie (sądząc po Twoim pseudonimie), że chodzimy do tej samej klasy :)))) Będę wdzięczna, jeżeli jeszcze ktoś z drugich klas dwujęzycznego LO odpowie na moje pytania. Pozdrawiam
A ja wlasnie sie zastanawialam kto mogl przerabiac "le Cancre'a" Préverta:)
No i Aniu, przede wszystkim miłego pobytu we Francji:)))
Pozdrawiam i ponawiam swój apel do dwujęzycznych o dzielenie się swoimi wrażeniami:)
:)
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Egzaminy