Przykładowe egzaminy DELF1

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 150
poprzednia |
Czy znacie jakies strony, gdzie są przykłady takich egzaminów? Tzn żeby było tak jak jest naprawdę a nie tłumaczone po polsku ;) Po prostu chciałabym wiedzieć jak to wygląda i czy dam sobie rade
Pozdrawiam :)
JA MAM TAKIE TESTY-ORGINALNE Z TESTU WE FRANCJI.JAK CHCESZ PODAJ MI SWOJ ADRES EMAIL A CHETNIE PRZESLE.
moglabys takze mnie przeslac te testy?moj [email] dzieki z gory
Ja też bardzo prosze o te testy :)
mój adres to: [email]
z góry dzięki
jak możesz mi też przesłać, bardzo bym prosiła na e-mail [email] z góry dziękuję:)
Ja również bardzo proszę o przesłanie tych testów. Dzięki. Mój adres to: [email]
ja rowniez slicznie prosze
[email]
Chciałabym zdać egzamin ale bez przykładowych testów bedzie ciężo, dlatego będę bardzo wdzięczna ze wszelkie materiały na temat DELF!
Pozdrawiam!!
Witam Czy moglabys Mi przeslac przykladowe testy? Moj [email] Z gory dziekuje
To i ja poproszę - [email] (bez gwiazdek oczywiście).

Pozdrawiam,
Marzena
Ja również byłabym wdzięczna za przesłanie tych testów [email] Z góry dziekuje i pozdrawiam
ja tez bardzo prosze. [email]
A czy mogłabyś przesłać mi te testy bo chciałabym się zorientowaćjak one wyglądają z góry dziękuje i pozdrawiam mój adres [email]
Hej! To ja mam pomysł....Marianuszce na pewno nie będzie się chciało wysyłać tych testów wszystkim. Proponuje żeby wysłała je tylko Basi_ a Basia_ niech wysle je magadan, a ona mi, ja wysle je do *agi* itd.....wtedy może wszyscy je dostaniemy...
Co wy na to?
jak dla mnie to moze byc, chociaz Marianuszka moze w nadawcey wpisac wiele osób. jedno wysłanie do wielu osób - ale mnie jest obojetnie/pozdrawiam
fleuwe ma racje to wysle do pierwszej osoby itd...bo ja to jestem wielka noga z komputerem.przepraszam ale nie jestem teraz w domu i nie mam ze soba tych testow,ale jutro juz wracam do poznania i na pewno nie zapomne. to do jutra czesc
chyba ze ktos mi wyjasni jak wysyla sie do wielu :-)
oo widze, że temat się rozwinął :P Mój mail to [email]
Maraniuszko- po porstu adresy piszesz obock siebie, oddzielając je spacją :)
z góry dziękuje :)
Więc jak wszyscy, to i ja poproszę o te testy na adres:anna7978wp.pl
będę bardzo wdzięczna:)
A tak na marginesie takie testy są do zdobycia w księgarniach językowych, tylko trzeba nieraz słono zapłacić:(
Pozdrawiam.
No tak zapomnialam podać swojego maila oto on: [email] z góry dziękuje za wszelkie testy. Pozdrawiam!
Ja też bardzo proszę o te testy. [email]
Zajrzyjcie na stronę

http://www.af.gda.pl/content/index11.php
Ja też bardzo chciałabym te testy
[email]
milunia przez 2 i!


Pozdro Aga
jakbym mogla rowniez prosic o testy bylabym wdzieczna moj adres [email]
czy mi tez mozesz przesłać?? na [email]

BEDE BAAAARDZO WDZIECZNA!!! :)
ja również proszę o przesłanie - [email]

wielkie dzieki !!!!!
Czy ja mogłabym prosić Ciebie ...?

[email]

Z góry dziękuję :)

Pozdr
jak by ktos dostal to niech przesle mi tez [email] z gory dzieki
hej.czy moglabys mnie tez wysłac te testy?proszę!
[email] proszę o te testy!
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 150
poprzednia |

« 

Szkoły językowe

 »

Studia językowe