Przykładowe egzaminy DELF1

Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 150
| następna
Czesc.mam prosbe-czy moglbys mi wyslac te teksty z egzaminow ktore posiadasz.bylbym b.wdzieczny.jak chcesz to ja tez mam jakies tekst wiec mozemy sie powymieniac.moj [email]
można również prosic o te słynne testy: [email] dzieki
Cześć jak możecie to mi też podeślijcie jakieś testy [email]
Dzieki. A może ktoś ma jakieś gotowe wyrażenia np. dotyczące domu, rodziny itp...?
Hmm, pewnie nie bede orginalna jak tez poprosze o przesłanie mi takich przykładowych testów. Bardzo proszę, zależy mi na tym :) Pozdrawiam mój adres: [email]
jesli znalazlby sie jeszcze kto kto wyslalby mi takie testy, bylabym bardzo bardzo wdzieczna :) moj mail: [email] , pozdrawiam
cześć,mam taką samą prośbę co wszyscy:D, czy byłaby mozliwość przesłania mi tych testów na maila [email] Z góry bardzo DZIĘKUJĘ
byłabym Ci bardzo wdzieczna, gdybys i mi przysłała testy. mój adres to [email] z góry dziekuje ... merci beaucoup :-)
witam czy nie jest za późno na poproszenie o takie testy dotyczące egzaminu delf? mogłabym prosić:)))
[email]
Witam wszystkich, chyba się troche spóźniam z prośbą o testy, ale lepiej późno niż wcale, uczyłam się 4 lata ale przez ostatnie 3 lata nie miałam żadnego kontaktu i chcę teraz sobie przypomnieć ten język i zdać egzamin, szukam informacji. Proszę o pomoc, mój mail [email]
Dzieki z góry,
Ja też bym bardzo prosiła kogoś, kto ma te testy, o wysłanie: [email] Z góry stokrotne dzięki
Hej, bardzo chciałabym mieć parę przykładowych testów do delfa1, może ktoś mógłby polecić jakis link lub mi podesłać?Moj adre to [email]
Dzięki i pozdrawiam,
Kasia
czy mogłabym dostac tez takie testy na maila : [email]
pozdrawiam
ja tez poprosze...berdzo...jesli mozna,choc widze,ze kolejka [email]
Ja tez bardzo goroco Cie prosze o te testy :D:D :* [email] s'il vous plait...:D:D
hej. chcialbym nawiazac kontakt z kims kto zdaje w czerwcu delfa a1. w ramach kolezenskiej rozmowy moglibysmy poroznaiwac o tym egzaminie. [email]
piszcie zainteresowani
przykladow jest mnostwo
wystarczy poszperac w necie
np. http://www.ciep.fr/delfdalf/index.htm i wiele innych
http://www.delfdalf.ch/index.cfm?fuseaction=showUnitsArchive&UnitID=1&Unit=A1 - to kolejny link
jest tego mnostwo wystarczy tylko ruszyc troszke glowka

ja w zeszlym roku zdalam dalfa calego dzieki mozolnej pracy i jestem z tego bardzo dumna, wkurza mnie tylko ze nie potrafice sobie poradzic ze znalezieniem przykladow, ja mialam tego mnostwo, glownie z netu


pozdrawiam wszystkich i zycze milej zabawy podczas podrozy w necie

powodzenia
Dzieki za linki Beatrice i gratuluję Dalfa;)
pozdrowienia
jesli możesz to bardzo proszę o przesłanie mi również tych testów delfowskich. Z góry serdecznie dziękuję pozdrawiam :):):)
hej
jeśli możesz to bardzo proszę o przesłanie mi również tych egazminów delfowskich.Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam :):):)
Zapomniałam napisac swoj [email] przepraszam....:)
Hej mam prosbe przeslesz mi na adres [email] te testy o ktorych pisałas?z gory dziekuje!!:-)pozdrawiam
Hej, ja tez poprosze o te testy, z gory dziekuje
[email]
Chciałabym zdać egzamin ale bez przykładowych testów bedzie ciężo, dlatego będę bardzo wdzięczna ze wszelkie materiały na temat DELF!
[email]
Widzę, ze wiele osób zwróciło się do ciebie z prośbą o testy. Mam nadzieje, że jeśli i ja dołączę do tego grona, nie będzie to dla ciebie problemem. przymierzam się do B1.
Dziękuję i pozdrawiam
Monika
Przygotowuje sie do egzaminu DELF. Bede baaardzo wdzieczna za wszelkie przykładowe testy, moj adresiek: [email]
BEATRICE!!!!!!
POPIERAM!!!!!
Net to najszybsze, najskuteczniejsze źródło inormacji o delf i dalf
Również gorąco polecam strony www.ciep.fr jako najwiarzygodniejszą stronę do pobrania jakichkolwiek informacji o delf/dalf
Jeśli możesz to mi też wyslij przykładowe testy egzaminacyjne na adres [email]
proszę,prześlij i mi.Bede wdzięczna!
Ja tez bym bardzo poprosila o przykladowe delfy! :D [email]
Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 150
| następna

« 

Szkoły językowe

 »

Studia językowe