Olimpiada 2005. Kto brał udział, jak wam poszlo?

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktoś z forumowiczów brał udział w tegorocznej Olimpiadzie? Jak Wam poszło? Według mnie była sporo łatwiejsza od zeszłorocznych ... A Wy co sądzicei?
juz sa 2 fora na ten temat:)
'wrażenia z olimpiady' - nowy
'olimpiada z francuskiego - piszcie co wiecie' zalozony przeze mnie ;) przed olimpiada i reaktywowany dzis

nie wiem jaka byla zeszloroczna bo to byl moj pierwszy raz :P
ale jestem mile zaskoczona bo myslalam ze bedzie duzo trudniejsze... ale juz wiecej nie mowie bo okaze sie ze mam 15 pkt i bedzie wstyd...
A ile gdzies tak potrzeba lat/miesiecy nauki, aby moc przystopic do tej olimpiady i nie dac ciala?
ponizej nastapi lista wpisow w ktorej forumowicze beda sie przechwalac kto, co i w ile sie nauczyl. :)
wanna bet?
hm.... no ja tez tak stwierdzilam, w sumie to byl moj drugi rok i szczerze mowiac spodziewalam sie czegos trudniejszego...cos sie dzieje, albo obnizaja poziom...mo moze byc dobre dla nas, albo...chca miec wiecej osob na drugim etapie zeby móc wybierac , no bo wiecie jak jest w skzolach: 80% osob oszukuje. Boje sie ze w 2 etapie bedzie cos trudniejszego. A tak apropo, to jet moze ktos kto w tamtym roku kto dostal sie do ustnych w 2 etapie bo chce porownac moje wrazenia z wrazeniami pozostalych.
co jest na egzaminie ustnym, jakie tematy? skad wziac takowa liste? trzeba czytac lektury?
http://www.af.gda.pl/content/index13.php?strona=egzamin_ustny
tylko sie nie przeraź...:P

ale jestes pewny siebie... ;)
super, dzieki za stronke. wiedzialem ze beda wymagac elementy o kulturze, literaturze, histerii.

mozliwe, ze to zabrzmialo pewnie siebie, ale uczenie sie o Francji to przy okazji nauka pod mature. mozliwe ze przejde do 2 etapu. chcialbym. materialu jest duzo, warto juz teraz zajrzec.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Studia językowe