test do liceum dwujęzycznego

Temat przeniesiony do archwium.
witam!!:-) chodzę do zerówki w liceum dwujęzycznym i w piątek mamy test pisemny jak chyba wszystkie zerówki i 3 klasy gimnazjów dwujęzycznych. ma ktoś jakieś przecieki?? ja wiem że to chyba nie będzie ani opowiadania ani list więc zostaje rozprawka. a może ktoś wie coś bliżej o temacie??:P i wogóle ciekawi mnie jak to jest u was: dużo osób może nie zdać? bo u nas trochę... i jak tam z przygotowaniem? bo u nas średnio;| :P czekam na odpowiedzi! i życzę powodzenia! ;)
nie ma zainteresowanych?? :P
do nas zadne przecieki nie dotarly :( ale dobrze wiedziec, ze sa takie "przypuszczenia" u nas przygotowania pelna para - wszyscy wszystko powtarzaja .. opracowywuja tematy itd. a nie zdac ? - hmm raczej nikt ... bo testy z ambasady w klasie wstepnej sa podobno banalne (coz latwiejsze niz nasze klasowki :D) a wiec nie ma sie co przejmowac .. bon courage !! dla wszystkich wstepniaczkow :)
PS. moze byc jeszcze recenzja, opis (charakterystyka) albo fait divers
Życze wam żeby nie było comprehension orale w provencalu, precyzyjniej z akcentem poludniowym.
Faceta mówiącego o chlebie bio z w/w ecouta juz zapamiętałam na dobre.

W naszym roczniku baaardzo słabo poszedł test ale był naprawde trudny.

I nie przejmujcie się nim, wystarczy go zdac... A czasem nawet i na fakt oblania zamyka sie oczy. Znam kilka takich przypadków. Choć jeśli ktoś nie zda tego testu to powinien zastanowić się dobrze czy jest w stanie uczyc się w klasie dwujęzycznej. Te osoby którym dano szanse i tak potem zmieniły klasę lub szkołę.
testy przysyłane z ambasady są BANALNE. Wiem, bo pisałam taki test w tamtym roku. Głowa do góry i powodzenia :)
To że twój był prosty to nie znaczy, że zawsze tak jest:) Nie obiecuj nieba skoro im nie możesz go dać.
Też pisałam zeszłoroczny i też uważam, że był co najmniej prosty. (Dla informacji: zrobiliśmy wcześniej też te z innych lat... i co??- nasz egzamin semestralny okazał się trudniejszy). Naturalnie nie widziałam wszystkich, ale t tego, co wiem, ambasada zawsze robi proste, żeby poszły dobrze....
ja chodze do 3 klasy gim i tez jutro pisze ten egzamin:P
podobno ma byc rozprawka i to nie najlatwiejsza....
zobaczymy jak to bedzie:P
gdzie chodzisz do zerowki?
Hej.Nie wiecie czy gdzieś są już poprawne odpowiedzi do egzaminu który pisały zerówki i gimnazja ??
U nas juz sprawdzili prawie wszystko (bez rozprawki, ktora dostaniemy w czwartek) mnie jak narazie poszlo nie najgorzej (zobaczymy jak pisanko i ustne:)) a Wam? z czym mieliscie najwieksze problemy (ja z pierwszym sluchaniem :D) Pozdrawiam
taaak
to 1sze słuchanie
za syzbko mówił =p
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa