DELF sesja czerwcowa

Temat przeniesiony do archwium.
Jutro w Katowicach zaczyna sie sesja zdawania DELF'a, osobiscie podchodze do poziomu B2. Od 5 miesiecy, bo gdzies tak w styczniu postanowilen zobyc certyfikat, ucze sie jedna godzine tygodniowo. Po za tym ucze sie w szkole 4 rok tego jezyka i niestety nie czje sie ani troche pewny a w dodatku uwazam, ze nie podolam i nie zdam. Moze ktos zdaje w czerwcu delfa na obojetnie jakim poziomie, napiszcie jakie sa wasze obawy a moze nie macie ich wcale ;) . Pozdrawiam
Ja jutro podchodzę do A1 po roku intensywnej nauki (6 godzin w tygodniu). Boję się strasznie, ale z drugiej strony wszyscy mi mówią, że A1 to bułka z masłem, więc trochę napięcie spada. Powodzenia wszystkim zdającym w tej sesji!
Ja również zdaje jutro A1 i denerwuję się troche ale chyba najbardziej ustnym ;/ ale nie ma co się w końcu martwić, pozytywne nastawienie uśmiech na twarzy i od razu lepiej ;P
Powodzenia na egz :)

Zwłaszcza tym, którzy podchodzą do A1.

Przy okazji pytanie, czy nie lepiej od razu spróbować A2...? Niby warto mieć dobrze opanowane podstawy, ale jak przeglądam testy do A1 to mam wrazenie, ze tam bardziej chodzi o to zeby mieć opanowane slownictwo przydatne w podstawowych sytuacjach.

Ale nie ma tam w zasadzie wogóle gramatyki, a dla mnie wlasnie dobre opanowanie gramatyki jest wazniejsze od podstawowego słownictwa. Brakuje mi tam zadań czysto gramatycznych.

Jakie macie zdanie na ten temat?

M
Ja już jestem po i powiem szczerze że myślałam ze pójdzie mi lepiej ;p u mnie w szkole każdy musi zdawać A1 tak jest już od dawna i chyba się do tego przyzwyczaili
Jesli chodzi o to czy zdawac lepiej po kolei czy osobno konkretny poziom mysle ze najlepiej zabrac sie na wyzszy poziom, ja tak przynajmniej robie, od razu poszedlem na B2 no ale zobaczymy czy to bylo prawidlowe posuniecie. ;)
Ja też tak chce zrobić że będę zaczynał od B1, bo to chyba strata pieniędzy zrobić certyfikat na poziomie A1/ A2 jeżeli wie się, że się będzie dalej uczyło i znalo ten język w lepszym stopniu. A te testy nie kosztują 5 zł tylko np B1 240 zł więc to dużo forsy trzeba się dobrze przygotować! ;P
i jak zdaliscie ;D?
haha zdałam xD
prościzna :)
na ile :P
jeszcze nie wiem, bo moja babka od franca dzwoniła do nas i mówiła że zdaliśmy nic więcej :)
dowiem się jak pójdę do szkoły, 1 września :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa