szukam znajomych z poludnia Francji:)

Temat przeniesiony do archwium.
hej wszystkim,mieszkam w malym miasteczku St Maximin,tj niedaleko Toulon,z drugiej strony tez nie daleko Aix en Provance,do kazdego wiekszego miasta da sie jakos dojechac,do Marsylii mam godzinke jazdy samochodem...moze ktos mieszka w okolicy i ma ochote sie zapoznac zwyczajnie,wkoncu wszystkie moje kumpelki zostaly w Polsce:(
Idzie oszalec czasami..pozdrowki rodacy
szukam na mapie tego miasteczka ale są dwa i nie wiem o które chodzi, ja jestem blisko vallon pont d'arc, nie wiem czy coś Ci to da? :) pzdr
faktycznie sa dwa,niesprecyzowalam,moje to jest to blizej Marsylii,to drugie natomiast jest niedaleko St Tropez...
wlasnie odszukalam twoje miasteczko na mapie i z przykroscia musze stwierdzic ze to ssssstrasznie daleko ode mnie:(
pozdrowki:)
Hej ja mieszkam w Pont Saint Esprit to dosc daleko, ale raczej bede kilka razy gdzies blisko Ciebie bo nad morzem, m.in jesli bedzie cieplo to bede w srode:) gdybys miala czas i ochote to mozna sie jakos zgrac i spotkac;)
Hejo !!!! ja mieszkam w Le Lavandou ! jak ktos jest z okolic bo do ciebie mam Chyba 1 h drogi to odezwac sie ;p moj nr [gg]
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Nauka języka