au pair

Temat przeniesiony do archwium.
Witam! Czy jest tu ktos kto byl we Francji jako au pair?? Ja wybieram się w przyszłym roku i bylabym bardzo wdzieczna gdyby ktos zechcial podzielic sie swymi doswiadczeniami i wrazeniami.
podaj mail,napisze
ja jestem teraz jesli chcesz wiedziec cos wiecej to daj znac to moj e-mail [email]
mój adres to [email] piszcie o au pair we Francji...interesuje mnie wszystko :)
Ja też poprosiłabym o jakiekolwiek informacie, bo jest moim marzeniem pojechanie do Francji jako au-pair. Z gory dziekuje. Moj mail: [email]
pozdraiwam :)
Jak jest z tymi kursami językowymi dla au pairek?
Czy kieszonkowe wystarcza na opłatę kursu? Pozdrawiam
Tak. Duzo zalezy od tego jaka szkole wybierzesz. Sa drozsze i tansze lepsze i gorsze. Polecam Alliance Française.
kieszonkowe we francji jest male w bekgi wieksze i to duzo po przeliczeniu na polskie ale w praktyce jest tak ze rodzina ktora zapisuje cie na kurs oplaca ci go z gory...ja jestem teraz au pair wiec sie orientuje pozdrawiam i powodzenia
niezawsze szkola zalezy od twojego wyboru czasem mozesz chciec szkole taka bo ci sie podoba ale moze w niej nie byc miejsca ale sa tez szkoly panstwowe i we francji jest ich duzo i za taka szkole nie placisz...
Au pairki napiszcie coś o waszej pracy.Duzo słyszy się o wykorzystywaniu au pairek przez rodziny (zwłaszcza w USA) a jak to jest we Francji?
O jakim wykorzystywwaniu mówisz? Ale nie odpowiem na Twoje, bo sama cuduję przed wyjazdem...
Mi też, mi też! proszę;) Choć nie wypada na trzecią na kolan atak z rana...;(
jak ktoś mi powie, jaką firmę Au pair wybrać/omijać, to dostanie...serce szczerozłote, konika cukrowego,...
Nie, odwdzięczę się Jej.
Ja bylam na wakacje, dla mnie to lepsze bo zarobilam pieniadze i od pazdziernika moglam wrocic do nauki, polecam, jesli ktos jest zainteresowany to pisac o co chodzi :)
czesc! ja tez planuje pojechac jako au pair w przyszle wakacje, wiec rowniez bylamym wdzieczna za rozne informacje! jesli ktos woli pisac na meila to prosze bardzo --> [email] i dziekuje bardzo! :D
Dziewczyny obecne i byle au pairki podzielcie sie z nami Waszym doświadczeniem.Napiszcie czy trudno jest być au pair i wogóle jacy są Francuzi i jakie maja podejście do au pair?...proszę....
A kiedy chcesz jechać?
nie polecam bretanii,zwlaszcza wiosek,tam ciezko z dojazdem a samochod wiadomo kosztuje!Famille d'acceuil nie zawsze sluzy pomoca jesli chodzi o benzyne, najchetniej woleliby by au pair siedziala w domu!KRAJOBRAZY super ale..zycie towarzyskie kiepskie(znow te dojazdy):)...szkol,instytucji wszystkiego mniej,...nie polecam tez szukania rodziny przez neta bo w razie czego..gdzie tu ja zmienic?!!!!;)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa