Wolontariat

Temat przeniesiony do archwium.
czesc,

Chciałabym w te wakacje wyjechać do francji.Dowiedziałam się właśnie tutaj, że można wyjechać jako wolontariusz tylko nie wiem jak można się tam zgłosić.Wchodziłam na strone www.volontariat-emmaus.com.fr i tam wypełniałam formularz zgłoszeniowy ale.. tutaj mam problem bo właściwie nie da się go wysłać. Czy wie ktoś coś więcej na temat tego wolontariatu? I czy jakoś inaczej można się tam zgłosić? np telefonicznie albo loistownie? Za wszystkie informacje będę bardzo wdzięczna.
J'ai consulté le formulaire, mais je n'ai pas essayé de m'inscrire. Donc, je ne sais pas si les inscriptions fonctionnent actuellement.

Toutefois, je pense qu'il est utile d'attirer ton attention sur les point suivants :
1) As-tu coché la case "je m'inscris pour le volontariat d'été EMMAUS" ?
2) As-tu coché la case "Par Email" ?
3) As-tu renseigné toutes les zone obligatoires qui sont signalées par le signe : *
4) As-tu cliqué sur le bouton "Envoyer"

5) Si tu as bien respecté toutes les consignes précédentes, as tu reçu un message particulier? Si c'est le cas, indique moi ce qu'il dit.

Si après tout cela tu n'arrives toujours pas à t'inscrire par internet, tu peux t'inscrire par courrier. Si tu le souhaites, je t'indiquerai la procédure à suivre.
No więc próbowałam wiele razy wysyłać ten formularz i bez skutku :-( Wypełniam wszystkie pola i nic, nadal nie da się. Gdyby pomógł mi Pan napisać taki list e-mailem byłabym serdecznie wdzięczna. Pozdrawiam!
A wiesz coś więcej na temat tego wolontariatu?To znaczy jaki rodzaj pracy się tam wykonuje i czy można wybrać sobie miejsce pobytu i pracy?Wlaśnie przeglądałam stronkę i chyba też sie zdecyduję.A trzeba dobrze znać francuski?
Ja za bardzo się nie orientuje co dokładnie się tam robi bo jeszcze nigdy nie brałam w takim czymś udziału ale bardzo chciałabym jechać. Zosik możesz się ze mną skontaktować? Chciałabym się skontaktować z ludzmi którzy chcą wyjechać w te wakacje na ten wolontariat. Mój numer GG to :6617298

« 

Pomoc językowa