Piosenka, której szukam sporo czasu....

Temat przeniesiony do archwium.
słuchajcie..... Już dawno temu usłyszałam jakąś piosenkę. Problem w tym, że nigdzie nie mogę znaleźć jej tytułu. Ostatnio słyszałam ją rok temu w jakimś polskim radiu. Powiem tak - jest to piosenka chyba francuska i była jakiś czas w Polsce hitem, bo gdy ją zanuciłam znajomym, kojarzyli o którą mi chodzi, ale za nic nie mogli przypomnieć tytułu, ani wykonawcy. Śpiewa ją kobieta. Nie znam słów ani francuskiego, ale refren brzmiał mniej więcej tak -
i ne lov u,
sori dis oof o,
i ne lo kudu pchła,
is na o pchylo pchu,
wi za bi fri
dont no łels bi tru
is nao pchylu phu

en a żys łono fil
(przepraszam za kaleczenie pięknego języka, jakim jest francuski....)
Baardzo proszę Was o odpowiedź, to śliczna piosenka, a ja nie mogę jej słuchać, a jestem wprost uzależniona od muzyki.... Jeśli nie będziecie kojarzyć, to pewnie zamieszczę nagranie, tak jak ja to nucę, ale chyba tego nie chcecie ;)Już trzech do jakiegoś czasu znanych mi tylko ze słyszenia piosenek tytuły odnalazła, ale to inna sprawa, bo były w znanym mi języku, a tak, to co ja bidna zrobię.... Baardzo proszę o odpowiedź, to naprawdę dla mnie ważne, dużo czasu szukam tej piosenki....
Trudne zadanie wynalazłaś ;). no to ja spróbuję strzelać ;) jedyne z czym mi się skojarzyło to Amel Bent - Ma philosphie . Pozdrawiam :)
Taaaaak!!!!!!! To ta piosenka, tyle czasu jej szukałam, dzięki! Miło jest powspominać.... Dzięki, dzięki, dzięki! Ostro poprzekręcałam wtedy tekst, ale dobrze, że ktoś się zorientował. I na dodatek na tym forum znalazłam tłumaczenie. Dziękuję!
no czyli trafiłam :D cieszę się, że mogłam pomóc :) miłego wspominania ;).

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia