SpOtKaNiE à Paris :)

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 43
poprzednia |
Witam :)

Zbieram chetnych na spotkanie Polakow w Paryzu. Zachecam nie tylko forumowiczow, ale takze wszystkich Waszych znajomych.

Pozdrawiam!
Ja sie zapisuje ! Ale bede w Paryzu dopiero od 1 lipca... [gg] , mail: [email]
Będę w Paryżu na przełomie lipca i sierpnia, chętnie spotkam kogoś z Polski.
Pozdrawiam;)
mail: [email]
tez sie pisze na to spotkanie, jak najbardziej:)
Czesc,
Jestem francuza i mozna sie zpotkacz z polakami na polske diskoteka w paryzu, metro marx dormoy. mozna sie umuwicz na zabawa i pogadacz lol!!!
pozdro
[email]
SIEMKA WSZYSTKIM.BEDE W PARYZU POD KONIEC CZERWCA.CHCIALABYM NAWIAZAC KONTAKT Z [email] LUB [gg] BEDE SZUKALA ROBOTY,WIEC MILE WIDZIANE OSOBY,KTORE COS NA TEN TEMAT WIEDZA!HE HE HE POZDRAWIAM
To moj e-mail [email] czekam na propozycje co do daty i miejsca spotkania :)
Bisous :***
hej. ja tez jestem chetna:) moje [gg] . bede w paryzu od 1 lipca.
ach jeszcze [gg] :)
piszcie jak bedzie cokolwiek wiadomo:)
Moj nummer GG :5817123
Sluchajcie, ja Paryza nie znam prawie wcale...Widze ze jest duzo chetnych na spotkanie, wiec moze ktos by cos zaproponowal ??? Jakas kawiarenke albo cos? Na poczatku lipca najlepiej... Pozdrawiam wszystkich i milej podrozy! Mam nadzieje ze sie niedlugo spotkamy :)
Jutro jest swieto na TROCADERO wiec zapraszam. Ja bede napewno ;)
dokladnie..poczatek lipca pasuje najbardziej, wtedy juz na pewno wszyscy sie tam gdzies nazjeżdżamy i ulokujemy:) no wiec..kto zna jakies fajne miejsca?:)
coz za polskosci zlot ;p!! wiec dolaczam sie rowniez ja :) moje [gg] , mail [email]
wszytskich chetnych prosze o kontakt
Ja tyż ja tyż!!!! Zdążyłem? Jak coś to [gg] , skype: grzesiek1982france. Cholercia jak to w ten weekend to kicha....
Wiec jako pomyslodawca proponuje ten weekend. Tylko gdzie i o ktorej ??
Super, tylko ze ja w sobote wieczorem pracuje, moze niedziela? Albo wczesniejsze godziny...Naprawde nie wiem co zaproponowac, moze przy piramidach Louvru? Sobota np godz 14...
hej:) ja myslalam o jakims wieczorku, piwko jakies:)dla mnie moze byc nawet dzisiaj:) w pubie albo jakims parku ladnym:) z bagietka:) nie mam dostepu do internetu non stop wiec zostawiam wam moj francuski nr telefonu:
[tel], piszcie dzwoncie czy coklowiek bo sie zanudze na smierc:)

ada
Witam

W Paryżu jestem do 1 października toteż chętnie się z Wami spotkam. Moje [gg] . Mieszka w akademiku Quai de la Loire.

Piotr
Ja proponuje jutro gdzies na Trocadero :)
Zbieram chetnych pod numerem 1[tel]:)
to ja to ja na dzisiaj jestem chetna:))) wlasnie wyszlam z domu:) i zaraz musze opuscic to urocze miejsce z internetem:))) napisz mi prosz smsa czy cokolwiek:) czekam!!!!!(moj nuer w poscie wyzej)

adriana
No i co z tym spotkaniem?? Dzisiaj wieczorkiem ,moze byc?? Blagam, bo sie zanudze ! Moj nr fr: [tel], piszcie, dzwoncie o kazdej porze!
Nie dam rady sie skontaktrowac z kazdym z Was ... Jeszcze raz podaje nr gg 1[tel], albo dzwoncie 661[tel](nr fr).

Pozdrawiam, Julita :)
czy mieszka ktoś na La Défense lub w tych okolicach?
A czemu pytasz? :)
bo ja tutaj mieszkam od niedawna i dlatego pytam
Dzien dobry !

Zawsze mieszkalem we francji, ale tylko od 2 lat mieszkam w Paryzu :)
Chetnie sie spotkam z wami, zawsze jest przyjemne poznac nowe osoby !!

Przepraszam za bledy, jeszcie sie troche naucze pisac po polsku ^^, mam nadzieje ze zrozumiecie to co napisalem !! :)

Pozdrawiam was wszystkich !!

Dawid
GG : 9775371
Proponuje o 11 przed polskim kosciolem na concorde, na pewno znajdziemy sie bez problemu :D
Dawid, ale, ze kiedy ?? No chyba nie jutro ?? :P
Czy wam to pasuje w niedziele 11 lipca o 14 przed polskim kosciolem na Concorde ?
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 43
poprzednia |

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Studia językowe