SpOtKaNiE à Paris :)

Temat przeniesiony do archwium.
31-43 z 43
| następna
pasi
O ile nie zapomnialem jak sie tam idzie :D
niedziela to 13 lipca - nie chce byc inaczej ;)
no i super :D
Szczęśliwa 13 :P
Dawid jestem z Ciebie dumna :)
Bezblednie, Ty wiesz ...
Ok no to o jestesmy umowieni o 14 przez polskim kosciolem w NIEDZIELE 13 LIPCA :)

Do zobaczenia w krotce :)
No to piszcie kto bedzie, a kto nie ... Nie oplaca sie marnowac czasu, jesli maja przyjechac 4 osoby w tym ja i Dawid, ktorzy sie juz znamy ...
a kto sie dzisiaj wybiera na koncert od wieze ???:)
ale żeście byli.... a jak byliście to może jakiś znak rozpoznawczy? ech....
ja bylem ale sie zmylem po akademickim kwadransie
Jak ktos chce na powaznie sie spotkac niech zagada na [gg] choc proponuje sms bo na necie rzadko jestem : [tel]
Pozdrawiam
Ja sie wybieram, ale nie wiem o ktorej ...
Ja chetnie kogos poznam tyle ze w weekendy nie mam czasu czyli odpada mi sobota i niedziela. Najchetniej ludzi z ktorymi mozna wyskoczyc na clubbing albo impreze z czarnym brzmieniem :) jak cos to mail [email] bo swojego gg nie pamietam :P
No ja teraz jestem w Polsce, ale jak wrocę to dlaczego nie :) Ale clubbing bez weekendow ?? Marny pomysł :/
Hej ;) no to super! jak bedziesz w Paryżu to daj znac ;) w sumie sytuacja sie zmienila i clubbing w weekendy da rade bo ostanio koncze wczesniej prace wiec cofam to ze na weekendy odpadam ;) jak cos to moj numer gg: 2[tel]pozdrawiammm ;)
Hej (: ja również kogoś chętnie poznam (: , ale w Paryżu będę dopiero od września... Jeszcze nie wiem jak wszystko będzie wyglądac, ale znajomi w obcym mieście i kraju mile widziani (;
mój mail: [email]

pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.
31-43 z 43
| następna

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Studia językowe