perfumy

Temat przeniesiony do archwium.
czy ktos kupował perfumy z Francji, czy ceny sa podobne jak w polce. Jakie macie perfumy ;)
ceny sa podobne ja kupuje zawsze dior j'adore lub kenzo l'amour ...za butelke ok.30 ml wody perfumowanej place 50-60 euro
to smieszne, ale zakochalam sie w cudnych perfumach ze sklepu Clair`s ktore kosztuja raptem 5 euro ale trzymaja mocno i sa naprawde sliczne=) niestety tylko juz mi sie skonczyly i usilnie szukalam ich w polskim Clair`s ale bezskutecznie...:/
ja robiłam zakupy w Sephorze i perfumy były tańsze niż w Polsce. Jeśli chodzi o większe pojemności perfum (100ml) to była to już różnica kilkudziesieciu zł
lily prune:)))
sa swietne
albo coco channel mademoiselle :)
coco mademoiselle mrau moje perfumy
z reguły kupuję butelkę 100 ml/lub 75 ml tak jest ekonomicznie.Zwróćcie uwagę na to w sklepie i przeliczcie sobie.Zupełnie nie opłaca się kupować 30 ml
strawberrynet.com. Można tu kupic kosmetyki takich marek jak Clinique, Kanebo, Smashbox, ale także superekskluzywne perfumy Prady, Pierre'a Cardine'a, Chanel... Właściwie łatwiej byłoby wymienić te, których nie można tu kupić.Strona jest w całości przetłumaczona na język polski. Za wysyłkę ze Stanów Zjednoczonych nie płacisz nic. Ceny kosmetyków są niższe niż w polskich sklepach internetowych, podane w złotówkach. Na przykład podkład Clinique Perfectly Real Make Up kosztuje ok. 80 zł (np. w sklepie Dolce.pl kosztuje 104 zł, a w Iperfumy.pl aż 113 zł), a za pięćdziesięciomililitrowy flakon perfum Rush 2 Gucciego zapłacimy 145 zł (w polskich sklepach internetowych od 155 do niemal 300 zł)
Wysyłka do stolicy kraju to kwestia 4-6 dni, natomiast do mniejszych i trudniej dostępnych miejscowości może zająć makismum 14 dni.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Brak wkładu własnego