szukam piosenki;))

Temat przeniesiony do archwium.
witam ;))

poszukuję bardzo starej piosenki,którą śpiewa mężczyzna z kobietą.W refrenie pojawia się charakterystyczny zwrot: parararara parararara.To jest strasznie znana piosenka,ale nie mogę znaleźć wykonawców;(( bardzo proszę o pomoc:):):)
Moze chodzi o "Paroles" Joe Dassin i Dalida

http://www.deezer.com/#music/result/all/paroles
Niestety to nie to;(( ale dziękuję za odpowiedź:))
Mozesz nam powiedziec cos wiecej o tej piosence, jaki styl? o czym jest? moze pierwsze slowa? a moze ja mozna gdzies wysluchac?
Jaka to jest dla Ciebie "bardzo stara" piosenka ? I faktycznie jakies inne slowa niz "parara parara" by sie nam przydaly ;-)
Strasznie przepraszam że zawracałam głowę, ale poszperałam trochę w internecie i wreszcie ją znalazłam.Okazało się, że chodzi mi o piosenkę Un homme et une femme z filmu o tym samym tytule:)) ale bardzo dziękuję za zainteresowanie i chęć pomocy:):):)
żeby nie zakładać nowego tematu zapytam tutaj:
szukam piosenki którą słyszałem ostatnio w radiu CCM, słowa które udało mi się wyłapać i zapamiętać to: "comment, comment", "sans amour", "chez elle" - o ile dobrze usłyszałem i zapisałem ;). piosenka jest bardzo żywiołowa i śpiewa ją mężczyzna. może ktoś słucha tego radia i zna tytuł?
Hmm... może: http://www.mcm.net/musique/player/20293/ ??
Tj. Passi - Reviens dans ma vie
niestety to nie to...
nikt nie wie??? ;(
no wiesz, od samych parararara parararara to ja chyba nie bede mogl ci pomoc, wiecej szczegolow ;)
Witam,ja też szukam pewnej piosenki,niestety byla kiedyś na youtube teraz chyba znikneła,bardzo fajna.Tytuł to Je t'aime czyli kocham cię śpewana przez Gregorego Lemarchala,w refrenie jest zwrot "je t'aime je t'aime je t'aime je t'aime" comme fou sine ma"coś takiego.czy ktoś moze podac dokładny tytuł i jakis zaiennik bede wdzieczna.proszę o odzew.
chyba jest taka piosenka jak "je t'aime comme un fou" i szukaj raczej pod nazwą Star Academy 4.. bo podejrzewam, że tam tę piosenkę śpiewał Gregory.. :)
Bardzo dziekuje ale to chyba nie to...wyglada na to,że został skasowany dziękuje za poświecenie i czas,będę musiała inaczej szukać.miłego wieczorku
Znalazłam tylką jedna "Je t'aime" ale to spiewa Lara Fabian a mi chodziło o ta sama piosenkę którą śpiewa Gregory Lemarchal,dziękuje
Witam.
Poszukuję popularnej francuskiej piosenki z lat 70/80. Wykonuje ją duet, kobieta i mężczyzna. Piosenka zaczyna się od dzwoniącego telefonu, który (chyba) odbiera kobieta. Zwrotka właściwie jest rozmową pary, nie ma tu typowego śpiewania. W refrenie powtarza się słowo: malaku/maraku/maladu (przepraszam za pisownię, nie znam francuskiego). Proszę, pomóżcie!
Mysle ze chodzi o duet Serge Gainsbourg et Petula Clark "La gadoue"
Niestety, to nie to. Ale mimo wszystko dziękuję. Piosenka której szukam jest raczej miłosna, romantyczna, tak jakby pożegnanie/rozmowa kochanków (takie odnoszę wrażenie). Aha, i nie jest to na pewno "Je t'aime... moi non plus" ;-)
Witam, a ja zwracam sie z takim pytaniem.. szukam piosenek, ogolnie wykowancow i muzyki francuskojezycznej ale raczej czegos bardziej egzotycznego.. jakas wesola, żywa muzyka z departamentow zamorskich np (Reunion, Martynika, Gujana Francuska, Polinezja itd..) nawet wsrod malo znanych artystow.. znacie cos takiego? wiem ze pewnie nie latwo znalezc takich wykonawcow ale przegladalem to sam nic nie znalazlem.. prosze o odpowiedzi i rady:)
jA TEŻ SZUKAM PIOSENKI GREGOREGO,TYLKO TEJ NOWEJ MIAŁAM PRZED CHWILĄ NA YOUTUBE I NIE PAMIETAM TYTUŁY ZACZYNAŁO SIĘ OD TU.CZY KTOŚ WIE? BĘDĘ WDZIECZNA.I PRZY OKAZJI PROSZĘ O TŁUMACZENIE,GDYŻ JA TROCHĘ ZAPOMNIAŁAM PIEKNEGO JĘZYKA FRANCUSKIEGO.CZEKAM NA ODZEW.
Znalazłam! ten nowy tytuł to "tu prends" dzięje za pomoc...pozdrawiam,
mógłby ktos przetłumaczyć? z tego co pamiętam to tytuł znaczy ty wziołes.czy jakoś tak..
To jest czas teraźniejszy więc będzie bierzesz.
Bardzo dziekuję za pomoc a przetłumaczyć ktoś potrafi,bo aj troche zapomniałam..
Sama odpowiem na swoje pytanie - już znalazłam tę piosenkę.

Jean-Francois Maurice "28 A L'ombre"
Z takich klimatów to pamiętam tylko zespół Dezil' ze słynną piosenką "San Ou la rivière".
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia