kto ogląda tv5???

Temat przeniesiony do archwium.
hey! mam takie pytanie, oglada ktos francuska telewizje tv5??? fajne tam leca filmy;)) duzo sie mozna osluchac jezyka potocznego! ale wrocmy do tematu: w sobote 11 czerwca bedzie polski dzien w tv5, rozne programy, rozmowy, filmy... juz sie nie mge doczekac! ogladajcie!ciekawe jak przedstawia nasz piekny kraj;) na razie
nie
TV5 c'est nul et c'est du pipi de chat
C'est pas vrai TV5 est une chaine culturelle, elle aide la francophonie. Tu devrais te renseigner avant de critiquer bêtement les choses.
Moi je pense que tu ne connais rien aux choses. Tu es comme l'autre qui cherche à montrer aux autres qu'il sait tout et qu'il connait tout, alors qu'en vérité il ne connait rien.
Tout le monde sait de qui je parle...
Salut,
właśnie, też czekam na ten "polski weekend" w TV5,jak mam czas,to oglądam.
pozdrawiam,
Paule
szkoda,że tak nisko oceniasz ten program.
Ja niestety mam praktyczny z francuskiego we wtorek i cały weekend bedę ostro zakuwać ale juz zazdroszczę tym którzy będą ogladać. Jestem bardzo ciekawa tego jak Polska zostanie pokazana, nie ma co sie za duzo spodziewać ale mimo wszystko jestem optymistką. Naturalnie po weekendzie liczę na relacje. No i trzymajcie kciuki za mój egzams. Pozdrawiam.
nie przejmuj sie !!! podobno caly miesiac maja byc powtorki niektorych programow co jakis czas, no moze to nie to samo (nie beda powtarzac tych 2-minutowych przerywnikow w ktorych ma wystapic np. kaczynski) ale zawsze mozesz sobie cos tam obejrzec i zdecydowac czy slusznie nas przedstawili:))) powodzenia na egzaminie!!!!
Temat przeniesiony do archwium.