live 8

Temat przeniesiony do archwium.
niedlugo bo 2 lipca ma sie odbyc koncert live 8 podobno w Paryzu.Czy ktos z Was wie kto na nim wystapi....czy bedzie tam calogero?jesli cos wiecie napiszcie prosze.koncert ma byc transmitowany tez w telewizji ale nie jestem pewna
wiem, ze bedzie Placebo moja kochane, o innych na onecie pisali, zerknij sobie w archiwum
pozdrawiam :)
jeszcze nie wiadomo kto wystapi z francji.wielu wykonawcow sie zastanawia....a przeciez koncert bedzie ogladalo okolo 2 mld ludzi!!z tego co czytalem calogero bedzie na pewno.francuzi sa zawiedzeni zachowaniem swoich gwiazd-coz sa i tacy...pozdrawiam:-)
rzeczywiscie francuscy wykonawcy maja chyba muchy w nosie bo robia laske ze wystapia!!w innych krajach dopisza same gwiazdy a francuzi jak zwykle musza sie zastanawiac!!a szkoda bo lubie francuska muzyke!!na szczescie paru juz sie zgodzilo na wystep.calogero ma byc!!nara
moze masz troche racji ze francuzi sie ociagaja z podjeciem decyzji ale to nie znaczy ze wszyscy tacy sa-bez przesady!!czesc wykonawcow juz sie zadeklarowala ze wystapi i na pewno jeszcze wielu do nich dolaczy!!grunt to francuska muza!!pozdro wszystkim
gwiazdy maja humorki bez wzgledu na to skad sa!!dobry przyklad to 50 CENT ktory glosno powiedzial ze to olewa bo ma ciekawsza propozycje.....wiec nie tylko francuscy wykonawcy stroja fochy!!pozdrawiam i zycze milego ogladania no i sluchania!!:)
od niedawna mam internet i wstyd sie przyznac ale niebardzo sobie radze.podaj mi strone jesli mozesz gdzie moge przeczytac o tym koncercie w paryzu.z gory dziekuje-biedulka
fajnie ze poruszylas ten temat.ja tez chcialabym sie dowiedziec czegos o tym koncercie bo kazdy cos slyszal ale nikt nie zna konkretow.gdzie tego szukac??lubie takie koncerty ale jesli chodzi o francje to nikt nic nie wie.odezwijcie sie prosze jak najszybciej.baaaaardzo prosze.hej!!:)
swoj udzial w paryzu potwierdzili juz:placebo,calogero,renaud,diam's,faudel,yannick noah,cerrone,pagny,shakira,a.bocelli i inni.caly koncert z roznych miast swiata bedzie transmitowac na zmiane tvn,tvn24,tvn siedem.pozdrawiam :-)
wejdz na Wirtualna Polske tam jak sie nie myle cos o tym pisali.Zycze powodzenia w poszukiwaniach.Pozdro
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa