Le roi soleil

Temat przeniesiony do archwium.
Fantastyczny musical,piekne głosy... można opisać go w samych superlatywach, ale to wie każdy kto choć raz się z nim zetknął:) Ale byłby jeszcze lepszy gdyby wiadomo było o co chodzi....mniej więcej się orientuję, ale chyba raczej mniej niż więcej.. niestety nie mam bladego pojęcia o tym języku, jedynie kilka słów, które pamiętam ze szkoły...Gdyby ktoś mogł w kilku zdaniach opisać o co tam chodzi byłabym wdzięczna, bardzo:)Albo jakiś link do polskiego tłumaczenia....? To tak z myślą o wszystkich sympatykach LRS, nie znających francuskiego...;))Pozdrawiam
Zobacz na tę stronkę, http://www.francuski.ang.pl/Mon_essentiel_1943.html
znajdziesz tam dwa tłumaczenia
Dziękuje bardzo, widziałam już te tłumaczenia, chodziło mi bardziej o samą treść tego musicalu...tak tylko w kilku zdaniach, ale i tak dziękuję za trud:)
Hej
Moge Ci opowiedziec o czym to jest, ale nie chce mi sie posac na forum, bo nie wiem o co ci konkretnie chodzi:) Moj nr 1162227
Zanczy moj nr gg, bo mysle ze tak bedzie latwiej:)
Sciagnelam musical Le Roi Soleil :) Wprawdze ucze sie francuskiego ale dobiero kilka miesiący może ktos ma te napise :) pilasc plis !!!!
poszukaj w dziale inne :)
mam napisy do miusicalu jezeli chcesz napisz na moj e-mail [email]
paulineczka92 z jakiego programu korzystalas sciagajac ten musical ?? bo ja nigdzie nie moge go znalesc :[ bardzo porsze o pomoc !!!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie