Słyszał ktoś o Gregorym Lemarchalu???

Temat przeniesiony do archwium.
Ostatnio w poszukiwaniu nowej muzyki natrafiłem właśnie na tego młodego francuskiego artystę. Bardzo spodobała mi się jego muzyka. Naprawdę ciekawy i nietuzinkowy głos. Niestety znalazłem też na informację, że Gregory zmarł w tym roku...Cierpiał na mukowiscydozę i nie dotrwał przeszczepu. Wielka szkoda,że tak utalentowany chłopak musiał już nas opuścić. Na forum nie pojawiło się chyba jeszcze jego nazwisko więc gorąco zachęcam do przesłuchania kilku piosenek Gregorego. Naprawdę warto!
Ja mam jego dwie płyty. Są boskie! Niestety wiem, ze zmarł... w kwietniu... szkoda, miał dopiero 24 lata :(
słyszałam, niedawno moja antyfrankofońska przyjaciółka natrafiła sama na jego piosenki, więc usłyszeć o Gregorym to nie problem :)
Swoją drogą podobno ludzie z mukowiscydozą dożywają max 25 lat niestety:/
NA MOIM BLOGU TłUMACZę PIOSENKI GREGORY'EGO: http://www.mojageneracja.pl/1[tel]/
Nie wiem czy wiecie, ale jutro, tj. 30 kwietnia, obchodzimy pierwszą rocznicę śmierci Gregorego. Dla mnie, chłopak ten jest kimś więcej, niż tylko artystą. Jest nauczycielem. Chciałbym tak jak on spełnić swoje marzenia, być przyjaznym, otwartym, a przy tym szczerym do bólu. Jutrzejszy dzień będzie dla mnie wspomnieniem tego cudownego człowieka, któremu zawsze będę wdzięczny za to, że żył, że śpiewał. Dziękuję Bogu, że przez te niespełna 23 lata Greg mógł stąpać po tym ziemskim padole i uszczęśliwiać nas swoją twórczością...
oczywiscie ze pamietamy, trudno zapomiec:(
fajnie ze kogos to tak porusza:)no i muzyka chyba spelnia swoje zadanie - popycha do lepszych czynow i inspiruje:)
pozdrawiam fanow
Nitka
ja podziwiam..za uśmiech, który był na jego twarzy niemal cały czas.
:)



:):):)
minal rok
pamietamy:)
Ja tez o Nim pamiętam,choc dowiedziałam się o jego śmierci właśnie z Internetu..
Szkoda,miał tyle planów,piosenki jego autorstwa są KAPITALNE!
łatwo padają w ucho,sa bardzo muzykalne no i można zrozumieć o co chodzi
Ja tez o Nim pamiętam choć nie ZNAłAM GO.
Zapaliłam mu symboliczną świeczkę,niech wie że ktoś o NIM pamięta
Wierny fan i fascynat muzyki francuskiej
Pozdrawiam
Uwielbiam Gregory'ego ale mam pewnien klopot. Gdyz dopiero zaczelam uczyc sie francuskiego a bardzo chcialabym poznac tresc piosenki "Je T'Ecris" pytam co oznacza ten tytul.
Odpowiadam: Je t'ecris-oznacza ja napisałem:)Albo jak nie jestes pewna,zajrzyj na stronkę o Gregorym www.peti-ange8.blog.onet.pl.
Pozdrawiam i ciesze sie ze mogłam pomóc!
Drobna pomyłka_ten tytuł znaczy tyle,co napisałam czyli ja napisałem,ale może byc i tłumaczona "napisałem do ciebie",tekst masz przetłumaczony n astronie www.peti-ange8.blog.onet.pl.Ciesze sie,że mogę pomóc! Pozdrawiam:P
Francja21: gdzie ty w tytule widzisz czas przeszły? ;p
W tytule piosenki,ale moge sie mylić.W kazdym razie tytuł jest dobrze przetłumaczony.Pozdrawiam:P
Temat przeniesiony do archwium.