WITAM WSZYSTKICH POLAKOW MIESZKAJACYCH W LYON:)

Temat przeniesiony do archwium.
WITAM OBECNIE JESTEM W POLSCE ALE ZA NIEDLUGO WYJEZDZAM DO LYON TROSZKE ZNAM TO PIEKNE MIASTO...TERAZ MAM ZAMIAR UCZYC SIE JEZYKA I ZACZAC PRACOWAC. MAM TAM FACETA FRANCUZA,KTORY MI POMAGA. CHCIALABYM POZNAC POLAKOW I CZASEM SPOTKAC SIE I POROZMAWIAC. POZDRAWIAM WSZYSTKICH:)
Witam,
Przebywam we Francji w mieście Lyon, Bardzo chętnie poznam tu bratnich ludzi:)
Moj mail: [email]
Pozdrawiam
Ania
Witam mam na imie Dawid i od niedawna mieszkam w okol Lyonu.Szukam znajomych z okol Roanne,Villefranche sur Saone itd zeby jakos spedzac ten wolny czas.Jak jest ktos z okol to pisac [email]
Witam. Mam na imię Przemek. Szukam Polaków we Francji na grille, wypady i spotkania. Mieszkam pomiędzy Lyon-Macon no i najbliżej mam do Bourg-en-bresse. Chętni pisać info tutaj i na maila [email]
Powoli jakaś mała grupka się normuje. Także zapraszam :)
Dzień dobry!
Wybieramy się na wczasy w okolice Lyon (miejscowość Ollières) , będziemy tam w dniach 13.08 do 22.08.2014. Szukamy kogoś, kto pomoże nam uzyskać informacje :
- co warto zwiedzić w okolicy ? (jakieś urokliwe miasteczka)
- gdzie można spędzić czas nad wodą ? chodzi o możliwość kąpieli (basen, jezioro)
- czym dojechać na jeden dzień do Marsylii ? samochodem, czy pociągiem (ile kosztuje bilet dla dwóch osób w dwie strony? )
- zabieramy rowery , czy są jakieś ładne trasy rowerowe godne polecenia ?
Szukam informacji w internecie, ale informacje uzyskane od kogoś kto tam mieszka to zupełnie coś innego :-) Pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Brak wkładu własnego