Francuski-wyniki:)

Temat przeniesiony do archwium.
31-45 z 45
| następna
czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat NKJO w Sosnowcu? Waham się między tym a językiem francuskim na Uniwersytecie Śląskim...czy ktoś może wie coś, co mogłoby mi pomóc?:) z góry dziękuję:)
czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat NKJO w Sosnowcu? Waham się między tym a językiem francuskim na Uniwersytecie Śląskim...czy ktoś może wie coś, co mogłoby mi pomóc?:) z góry dziękuję:)
mam pytanie czy na romanistyke na UAM trudno sie dostac? Napisalam mature na 80% i 79% czy mam jakies szanse? :( pomocy....bo nie wiem czy wiesc w poniedzialek papiery a to ostatni dzien...
mam pytanie czy na romanistyke na UAM trudno sie dostac? Napisalam mature na 80% i 79% czy mam jakies szanse? :( pomocy....bo nie wiem czy wiesc w poniedzialek papiery a to ostatni dzien...
mam pytanie czy na romanistyke na UAM trudno sie dostac? Napisalam mature na 80% i 79% czy mam jakies szanse? :( pomocy....bo nie wiem czy wiesc w poniedzialek papiery a to ostatni dzien...
Zawsze warto probowac. A polski jak Ci poszedl?bo chyba tez trzeba... wiec moze nie bedzie zle!:)
w NKJO przygotowuja Cie do zawodu nauczyciela, po 3 latach mozesz juz uczyc w szkolach, najlepiej wejdz na ich strone to sie wszystkiego dowiesz. A US proponuje w tym roku jeden kierunek jezyk francuski, gdzie wymagana jest dobra znajomosc jezyka no i tam bedzie slownictwo z takich przedmiotow jak ekonomia,marketing,prawo...A na romanistyke w tym roku nie przyjmuja:/Ale powstal nowy kierunek jez ang z franc. I tu ang jest rozszerz a franc sie uczysz od podstaw i tez sa przedmioty takie jak ekonomia itd.Ten kierunek i ten francuski przygotowuja do zawodu tlumacza, czyli przeklad tekstow, patati patata.....Wybor nalezy do Ciebie, Pozdrawiam!
Składac zawsze warto:D Może się spotkamy w październiku:D A wie ktoś może jaki jest przelicznik na UAM? Bo na stronie chyba nic nie napisali.
A ja mam 98 i 97 :// przyjma mnie w ogole gdziekolwiek? chociaz na zaoczne? :/
Chlopie, mnie z 99 i 100 przyjeli tylko na zaoczna korespondencyjna romanistyke we Wroclawiu :/:/ lepiej zacznij sie modlic..
moim zdaniem z takimi wynikami nigdzie was nie przyjma.. ;]
Dajcie spokój ! Przyjmują ludzi z dużo gorszymi wynikami !
nie ma szans! trzeba miec powyzej 100% ! ;)
UwB jak na razie (miało być inaczej...ale zmiana planów...powiedzmy) 90 z francuskiego (punktują chyba też angielski - 88/44) rozszerzonego niestety nie zdawałam (co zmniejszy szanse niestety :/ jednak bądźmy dobrej myśli), ale wymagany poziom (średniozaawansowany) znajomości posiadam.
aha...UwB...może anuluje egzamin ustny po Maturze 95% (niepoprawna marzycielka...;) )
Temat przeniesiony do archwium.
31-45 z 45
| następna

« 

Pomoc językowa

 »

Studia językowe