Matura dwujęzyczna - arkusze?

Temat przeniesiony do archwium
Witam. Za rok zdaję maturę dwujęzyczną z historii, i zastanawiam się, jak wygląda ten arkusz dodatkowy na maturze dwujęzycznej, po francusku (podobno zdajemy dany przedmiot na wybranym poziomie + arkusz po francusku). Może więc ktoś dysponuje arkuszami z lat poprzednich z tą francuską częścią, najlepiej z historii, ale jeżeli nie to z jakiegokolwiek przedmiotu? Na jakim poziomie stoją te arkusze? (chodzi mi zarówno o poziom językowy, jak i materiałowy).
Arkusze dwujęzyczne są strzeżone z podziwu godnym uporem. Nauczyciele nie mają prawa ich dotykać, ogladać, kopiować itd. Jedyny jaki jest oficjalnie dostępny to ten w informatorze na stronie cke.
Historię po francusku pisałam w tym roku, temat przewodni: państwo Vichy, revolution nationale. Dwa lata temu było chyba na temat Ludwika XIV, na arkuszu przykładowym jest o kolonizacji.

Jak zapewne wiesz, generalnie chodzi o sprawdzenie znajomości słownictwa historycznego, więc jakiejś specjalnej wiedzy nie trzeba posiadać, ale niewątpliwie jest to spore ułatwienie.

Zadania, z tego co pamiętam, opierają się niemal wyłącznie na źródłach: tekstach i obrazkach. Trzeba odpowiadac na pytania, wpisywać informacje w tabelki, łączyć pasujące odpowiedzi w pary, dodać jakis podpis itp. A na koniec krótkie wypracowanko, na bodajże maksimum 1 czy 2 strony. I de facto wystarczy użyć informacji zawartych we wcześniejszych zadaniach.