Matura próbna- francuski- 8 stycznia

Temat przeniesiony do archwium.
Wpisujcie się, jeśli też piszecie we wtorek próbną maturę z francuskiego! Ja zdaję poziom rozsz. Ale będę mieć tydzień- pon, wt i śr.- matury próbne, a potem jeszcze olimpiada...
a nie mialas ich w grudniu, czy to kolejna?? bo jak to te z grudnia to one sa na necie lacznie ze sluchaniem:)
Nie ta matura 7-9 stycznia z tego co wiem jest tylko w woj. zachodnich. To nie to co Operon, właśnie dziś pisałam rozsz. polski. Nie ma nikogo, kto by pisał tę maturę?
ja piertwsze co slysze, ale moze moja szkola jesty jak zawsze "opozniona", a jaki byl temat wypracowania??:PD
Ja pisałam na temat porównania wyzznań lirycznych i relacji między osobami w "Weselu" i wierszu Gałczyńskiego "Rozmowa liryczna". Mam nadzieję, że jakoś poszło.
wow cos za temat?! miejmy nadziej ze to nie podstawowa??:PP
a czy mogłabyś podać link gdzie jest słuchanie? bo za nic w świecie nie mogę tego znaleźć:/
Hej! ma ktos w ogole link do odpowiedzi z probnej matury co teraz byla z francuskiego 8 stycznia??? potrzebuje poziomu podst. z gory dziekuje:) papa
zobacz tu http://www.probnamatura.pl/arkusze.php tylko potem napisz mi czy to ta czy jakas inna:D
cudnie to to:) Dziękuję ślicznie.
A czy wiecie może czy są gdzieś dostępne nagrania z lat poprzednich? (na poziom podstawowy).
obawiam sie ze tak owych nie ma:(
niestety sa to odp.z probnej matury z grudnia...ja poszukuje ze stycznia 2008r. nie wszyscy pisali te mature wiec mozliwe ze nigdzie nie znajde tych odpowiedzi;d bede musiala czekac az do sprawdzenia matury przez nauczycielke a to moze troche potrwac:D
To tak jak ja niestety, trzeba poczekać. A ogólnie jak ci poszło? Nie wiem jak u ciebie, ale u mnie nie było płyty i tekst do słuchania czytała mi moja nauczycielka.
ja rowniez mialam czytane teksty:D a napisalam chyba lepiej niz ta wczesniejsza z Operona.tak mi sie wydaje przynajmniej na razie ale wszystko sie okaze za jakis czas:) troche mi temat tej dluzszej wypowiedzi nie przypasowal bo przy 2 godz.tygodniowo w sumie przez 2,5roku nie da sie omowic szczegolowo niektorych tematow i po prostu brakowalo mi slow;d ale jakos to poszlo...dobrze ze to jeszcze dalej probna matura:)
a Tobie jak poszla??
Mam wrażenie,że dobrze, ale nie chcę zapeszać. Jaki temat wybrałaś, bo aj to popowiadanie z tą osob, która spełniła swoje marzenia. A i tak a propos zajęło mi trochę czasu, żeby przyzwyczaić się do sposobu czytania mojej nauczycielki...
Oleksandra jeśli pisałaś rozsz, to ten arkusz byl pełen błędów, niestety... NO jak można napisać... a moins que tu me puisses le preter, no jak? Kto to ukladał?? Mam 82% ale licząc błędy w kluczu to mam 84...
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa