Matura próbna listopad 2008

Temat przeniesiony do archwium.
Jak wam poszła próbna matura z francuskiego? Ja uczę się francuskiego od dwóch lat i jako pierwsza w historii szkoły zdaję owy język na maturze. Jednak dzisiaj dowiedziałam się, że mam 60% i jestem załamana. Zrobiłam takie głupie błędy, że aż wstyd.. A jak wam poszło? Ile procent chcecie uzyskać w maju? Ja liczę na 70%. Pozdrawiam.
jeśli chodzi o tą maturę to ja niestety też głupie błędy porobiłem :/ jakoś mi nie odpowiadał ten tekst i 3 słuchanie, ale liczę na wynik w granicach 80%.
W maju mam nadzieję, że lepiej mi pójdzie, a uczę się francuskiego 4 rok po 2 godziny(teraz po godzinie tygodniowo :/) i chcę zdać na rozszerzonym. Pozdrawiam
Nie wiem jak Wy - ja pisałam podstawę, i to już druga moja matura próbna, z pierwszej 92%, z drugiej 86% - jak na dwa i pół roku nauki języka nie jest źle;)
ehhh ;/ tylko 76% jestem zawiedziony, ale cóż jeszcze jedna próbna matura w styczniu będzie to się poprawi :D
pisałam rozszerzenie i zupełnie mi nie podeszło. zwłaszcza słuchanie o działkowiczach. zagubiłam się kompletnie i pewnie zrobiłam masę głupich błędów.
dokładnego wyniku jeszcze niestety nie mam.
kurde, wy wszyscy tak dobrze piszecie, a ja się ośmieszam tylko, że zdecydowałam się zdawać maturę z francuskiego.. Mam jednak nadzieję, że do maja się douczę i uzyskam te 70%... ZAZDROSZCZĘ WAM
Według mnie nie ośmieszasz się tylko wręcz przeciwnie, ponieważ mało jest osób zdających francuski np. w porównaniu z angielskim i gratuluję, że jako jedyna w szkole odważyłaś się zdawać, a co do wyników to powiem Ci tak: jeśli uważasz, że po 2 latach 60% to jest mało( nie wliczając błędów, które pewnie popełniłaś nie przez brak wiedzy i z których wyciągniesz wnioski) to znam osoby, które po 4 latach nie zbliżyły się do 20% co zdecydowanie można uznać za mało. Tak więc nie przejmuj się, bo według mnie jesteś na bardzo dobrej drodze, by spokojnie osiągnąć co najmniej 80%. Życzę powodzenia i pracuj tak dalej.
Lata nauki języka nie określają z góry wyniku na maturze;) Można mieć 80% i po dwóch latach i po sześciu. To zależy tylko od Twojej nauki:) U mnie w liceum tylko 4 osoby zdawały francuski, mimo że uczy się go większość osób. Zgadzam się z przedmówcą, że wcale się nie ośmieszasz! Głowa do góry, będzie dobrze :) przecież nie ma rzeczy niemożliwych;)
hehe, dzięki za wsparcie :*
a ja dzisiaj dostałam wynik: 87% z rozszerzenia.
w sumie jestem zadowolona, to o wiele więcej, niż sądziłam, że dostanę.
ale moja pojechana ambicja mówi mi, że jednak trochę za słabo, jak na tyle lat nauki..
A można wiedzieć ile lat się uczysz?:) Gratuluję wyniku;)
uczę się od 2 klasy podstawówki, już 11 rok.
ale w gimnazjum miałam spory spadek formy i wciąż mi się to jeszcze odbija..
11 lat nauki języka to jednak robi wrażenie :) Na pewno na tej majowej będziesz miała 9 z przodu , życzę Ci tego:)
może te lata robią wrażenie, ale niestety 3 stracone lata w gimnazjum też robią swoje.
oj robią wrażenie..
Trzeba być dobrej myśli - naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem Twojego wyniku :)
xD rozbrajacie mnie xD
ja sie ucze 2 lata i mam niecałe 50 chyba;/
tragedia.

;( a chcialam miec w maju z 80 pare ;(
no do maja jeszcze dużo czasu :p więc co mogę powiedzieć: ucz się ucz :D pzdr
50% - rozszerzenie, czy podstawa?
Ja też 2 lata- 67%. Myślałam, Że będzie gorzej. W maju też liczę na ok. 80:D Powodzenia!
50% z rozszerzenia;/
tragedia... xD

ale usprawiedliwię się chwilową niedyspozycją psychiczną xD
50% z rozszerzenia i dwa lata nauki?
żaden wstyd, gratuluję.
Z czego się przgotowujecie do matury? Jakich używacie książek?
Ja równiez jestem zainteresowana podręcznikami z francuskiego do matury.
Dajcie znać!
no dziękuję, ale wiem, że inni też się uczą 2 lata i mają po 70 procent... tyle , że ja ucze sie prywatnie 2 h na tydzień.
Dziwi mnie to, że jak robie w domu jakieś arkusze, zadania to mam około 80, a tutaj taka chała;( a z olimpiady miałam 59 punktów i nie wiem czy sie dostane ostatecznie, bo chyba od 60 przyjmują z tego co czytam na tamtym poście.
Ach, żyć nie umierać, co ma być to będzie ^^
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia