wyniki rozszerz- jak wam poszło?

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 41
poprzednia |
Właśnie sprawdziłam moje wyniki z matury. Franc całkiem nieźle, 91%, choc liczyłam na jakieś 95. Teraz tylko oczekiwanie na wyniki rekrutacji. Mam nadzieję, że przyjmą mnie na UW na romanistyke czy UMCS na lingwistykę stosowaną. Z jednej strony zawsze marzylo mi sie studiowanie w Wwie, z drugiej kusi mnie lingwistyka, na którą na UW raczej szans nie mam z 81% z ang. A wam jak poszło? Gdzie planujecie kontynuować naukę?
o 13 wyniki! licze fartem na 80% bo bylo trudno :(
Panie Boże! Błagam...
77% Rozszerzenie :)

bylo bardzo trudne, jak wspominalem pare razy, ale sie udalo :)

pani mnie bardzo chwalila, ze wypracowanie napisalem bardzo dobrze, gramatyka perfect, tylko wlasnie sluchanie i czytanie slabo :)

ale lepiej od dziewczyn z tamtego roku, a sie podostawaly na filologie romanskie w Poznaniu. Wiec nie bojcie sie :)
Tylko, żeby na UW starczyło. Tylko, zeby mi starczyło:(
76% francuski czyli - zawsze mogło być lepiej, ale dobrze jest.
na philologie arabe najmilej i najfajniej byłoby się dostać.
a o 91% tak jak koleżanka mówi, mogłabym sobie tylko pomarzyć... :)
witam!
Pisalam rozszerzona i mam wynik 59%.. czy z takim wynikiem jest np szansa dostac sie na UMCS w Lublinie? czy żal wogole papiery skladac bo za malo? bo nie mam wogole pojecia ile tam jest osob na miejsce i jak innym poszlo :)
tez niedawno chcialem wybierac miedzy filologia koreanska, a arabska :)

jednak nie dla mnie taki kierunek studiow ^^

pozdrawiam, i zycze dostania sie na arabistyke :)
Najważniejsze, że już wakaaaaaacje! ;) nareszcie.
dziękuję bardzo :)
a na co idziesz w takim układzie? romanistyka?:) i rozumiem, że myślałeś o Poznaniu tak?[tj.arabistyka]
Hey ja mam 100 % z franc. rozsz i 92 % z ang. rozsz. mam nadzieję, że mnie przyjmą na lingwistykę w warszawie ;)
Hej, mam 91% i jestem pozytywnie zaskoczony :) Choć i tak chce iść na lingwistyke na UŚ, a tam liczą angielski. Czy ktoś jeszcze tam się wybiera?? A jakie trzeba mieć mniej więcej wyniki na lingwistykę na UW?? Pozdrawiam i powodzenia :)
gratuluje wam tych wynikow 91% i 100% :) mnie sie nie udalo :)

a co do osoby wyzej. Tak myslalem o Poznaniu z fil. koreanska/arabska, ale ide do Szczecina na politechnike, a magistra we francji bede robil :)
Również gratuluje wspaniałych wyników :)
No u mnie szału nie ma i niestety w tym roku musze pożegnać się z lingwistyka na UW bo mam z fr 84% a z ang 76%.... Nie wiem czy ja sie gdziekolwiek dostane :D No cóz, trzeba będzie poprawic za rok.
U mnie 93 uliczyli - niby niedosyt pozostaje, ale chociaz rozprawka musiała być na maksa, to mnie trochę podbudowuje :)
Mój wynik to 90%. Mam nadzieję, że wystarczy on na romanistykę na Uniwersytecie Warszawskim...
szpoko :)
Ja mam 94% z angielskiego rozsz i 82% z polskiego rozszerzonego. Myślicie, że mam jakieś szanse na UJ na filologię francuską ewnetualnie na arabistykę?
Gratuluję wam wszystkim, życzę udanych wyborów i przede wszystkim bez obaw próbujcie swoich sił na tych kierunkach, które was interesują. Powodzenia
Ja mam 92 z francuskiego i 84 z niemieckiego co daje tyle samo punktów i tez będe składała na UJ. Oby nam sie udało :)
O, La Tristesse, składasz papiery na romanistykę na UW? Ja też, to może będziemy koleżankami z roku ;>
hejka:D
grtuluje wszystkim.. mnie niestety nie wyszło.. ang 92, ale fr... szkoda pisać:( nie wiecie jakie progi były w tamtym roku na UJ i UW na romanistykę i anglistyke? Jeśli ktoś ma jakiekolwiek przesłanki, proszę pisać:D dzięki z góry:)
UNIWERSYTET WARSZAWSKI
(dane z dnia 16 lipca 2008 roku)
Filologia, romanistyka - 80,75 pkt.
(z pierwszej rekrutacji)

ja miałam 73%..gratuluję wszystkim ;-))
a ja 93% !
I też jest bardzo pozytywnie zaskoczona, bo to oznacza, że z wypracowania odjęli mi tylko punkt z kompozycji za przekroczenie limitu słów 250 (miałam coś ponad 280;).
Et je suis très contente:D
Chat-noir, w zeszłym roku dostałybyśmy się z palcem w nosie:D Było chyba po 85% z każdego języka wymagane, żeby się dostać, my mamy wg tegorocznego przelicznika 88/100 pkt, trzymam kciuki mocno i mam nadzieję, że się uda, byłabym wniebowzięta:D a powiedz mi - pewnie juz się rejestrowałaś na UJ - kiedy wpłacałaś pieniądze i kiedy przyszło potwierdzenie rejestracji? Tam jest napisane, że to może potrwać kilka dni, ja wpłaciłam dopiero dzisiaj rano bo miałam problemy z internetem i nie mogłam się zarejestrować. Myślisz, że dojdzie do poniedziałku? Ja płaciłam przelewem z konta taty:D
Płaciłam przelewem przez internet we wtorek popołudniu a dzisiaj rano już miałam potwierdzoną rejestrację. Na pewno dojdzie do poniedziałku ;) Mam nadzieję ze spotkamy się w Krakowie ;)
No byłoby super:D Mam nadzieję, że nam się uda, może nasze wyniki nie są powalające, ale myślę, że mimo wszystko całkiem niezłe, więc jakaś nadzieja tam jest:) Bądźmy dobrej myśli;)
Hej wszystkim. Wasze niektore wyniki sa powalajace,ale jak na moje 2 l;ata nauki francuskiego tez jestem zadowolona,ale nie wiem gdzie sie dostane... francuski rozszerz.77% , a angielski r 94% i polski równiez r 86... Skladałam na lingwistyke w lublinie ale to juz spalone. Moze na anglistyke do wroclawia sie dostane..
70 % rozszerzony francuski myślicie że wystarczy na filologię romańską UP?
vert ja mam takie wyniki jak ty, tylko z polskiego gorzej o 4% (mam 82) i mam nadzieję, że się dostanę na UJ;)
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 41
poprzednia |

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia