wyniki rozszerz- jak wam poszło?

Temat przeniesiony do archwium.
31-41 z 41
| następna
Droga Anne, "składam papiery na UW"... koleżankami raczej nie będziemy...ale chętnie zostanę Twoim kolegą. :)
Ahaaaa ;P A to przepraszam ;P Bo spojrzałam na Twojego nicka i on jest rodzaju żeńskiego, zasugerowałam się tym i stąd to małe faux pas ;P Wybaczysz? ;)
ja nie mam się może czym chwalić, bo 75% z francuskiego to wynik bez szału, ale na całe szczęście angielski poszedł lepiej, oby te 87pkt rekrutacyjnych wystarczyło na UJ ;PP

chat-noir, bardzo Cię lubię za ten nick ^^ jakem zawodowa kociara, hehe ;))
Oczywiście wybaczam. :) Mam świadomość, że mój nick jest zwodniczy...
Merci! :D To co, mam nadzieję, że à bientôt :D
ja niestety tylko 74% .. wiem, dosyc kiepsko, wszystko przez głupie błędy jakie zrobiłem.. jednak mam nadzieje rzutem na taśme za UW, w zeszłym roku ostateczny próg wynosił 76.. ale nadzieje zawsze mieć można;)
Ja złapałem 80% po 2 i pół roku nauki ;]
Mam nadzieje, że Romanistyka spełni Wasze nadzieje w Niej pokładane :) Piszcie jak Wam się studiuje, będę wiedziała czy żałować, a jeśli tak - jak intensywnie :)

Trzymam kciuki za cierpliwie oczekujących na liście rezerwowej!! Będzie dobrze, zobaczycie!!
ja z francuskiego rozszerzonego mialam 60% z pisemnego i 75% z ustnego ;>
ja z francuskiego jestem megalitycznie niezadowolona..mam tylko 69%R a na próbnej miałam 85%R i myslałam, ze to mało..Nie wiem, czemu az tak zel mi poszło.. Z anga ma 92% i mam nadizje na załapanie się gdzieś.. hm..gdzieś.. składalam tylko na UJ i UW.. no i czekam teraz w stresie..
nie wiecie jakie w tamtym roku progi byly na UJ? na romie i anglistyce?
Temat przeniesiony do archwium.
31-41 z 41
| następna

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia