wyniki-matura 2010!!!

Temat przeniesiony do archwium.
hej,
piszcie jak Wam poszło! ;p
czy z wynikiem podstawa 74% rozszerzenie 57% mam szanse dostać się na Uniwerek do Łodzi, Wrocławia lub Torunia??
Pozdrawiam :)
Gratulacje dla wszystkich maturzystów za sam fakt, że podeszli do matury z fanca :D
Myślę, że do Wrocka na pewno się dostaniesz, tam nie ma wielu kandydatów (no w sumie to nigdzie nie ma na romę wielu chętnych), chyba co roku przyjmują wszystkich. Co do Łodzi i Torunia to nie wiem, bo jestem właśnie z Wrocławia i tamte tereny są dla mnie dosyć... obce :P
Ja mam z podstawy 100, a z rozszerzenia 96 %.
Cieszę się oczywiście strasznie, ALE wkurzyłam się, jak zobaczyłam oficjalny klucz z CKE, bo nie zgadzam się z jedną odpowiedzią ze słuchanek. No i stworzyłam nową teorię gramatyczną, że z etre w bezokoliczniku się nie uzgadnia :) I w ostatniej chwili zmieniłam z il a sorti na il a fait sortir. A z idiotyczności tych błędów zdałam sobie sprawę w momencie zamykania koperty z I arkuszem.
Trochę wkurzające, bo tak blisko było do 100, i przez takie głupie błędy ni ma setki :-( Ale 96 % też strasznie mnie cieszy. Nawet bardzo strasznie ;P
Cyno bardzo dobrze Ci poszło! moje gratulacje!
jak myślicie , z podstawą 77% i rozszerzeniem 42 % nie mam szans na UAM czy UWR...?? ;/;/;/
Rozszerzenie: 84%. Myślicie, ze wystarczy na romanistykę na UW jeśli podliczając wszystko mam 84,85% w rekrutacji?
Czy 77% z rozszerzonego francuskiego wystarczy na UW?
84% starczy raczej na pewno, 77 w zeszłym roku spokojnie by wystarczyło, ale w tym jest mniej miejsc, więc zależy jakie wyniki będą mieli pozostali..
Dzięki. ;)
sookie11 gratuluje, rok temu mialem dokladnie ten sam wynik hihi ^^
U mnie 88% z rozszerzonej i strasznie jestem zadowolona :D Złożyłam na UJ, UP i Lublin na wszelki^^ Jest ktoś kto również się na to wybiera? :) Pozdrawiam zdających :D
Tak, ja się wybieram na UJ :)
witajcie. :))
jak myślicie z jakim wynikiem warto porywać się na UJ ?
nie wiem czy jest sens w ogóle składać papiery...

w tak troszkę poza tematem,wytłumaczy mi ktoś jak przeliczać tam pkt.?

gratuluje wyników.! :DD
Hej!
Ja mam z podstawy 96% i strasznie żałuję, że nie zdawałam rozszerzenia. Chciałabym startować na u. warszawski na romańską z zerową znajomością francuskiego (bo nie mam innego wyjścia), ktoś się wybiera? :)
też mam 88%:) i też jestem zadowolona, ale z drugiej strony bardzo szkoda kilku durnych błędów. ale ja na romanistykę się nie wybieram, także 1 miejsce więcej jest!;)) powodzenia wszystkim! i gratulacje:)
Hej. Czy ktoś wybiera się na lingwistykę stosowaną na UW? (ang-fr) Ile macie pkt w klasyfikacji? ;)
a na co się wybierasz ?:P
a ktoś orientuje się jeśli chodzi o UŁ???
84% z rozszerzenia! A studia we Francji :)
mainlymint możesz zostawić e-mail bo mam kilka pytań do Ciebie :)
matematyka:D
matematyka:D
pewnie, pisz na [email] ;)
Witam,
czy z wynikiem 96 proc z podst. mogę się dostać na romanistykę do Wrocka?
moja kumpela rok temu miała 90% z podstawy i się dostała do Wrocka bez problemu :)
ja mam 91% z podstawy pisemnej i 95% z ustnej i startuje na UŚ na francuski + hiszpański albo włoski, zobaczymy jak to będzie, czy się w ogóle dostane;)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Nauka języka