nauka

Temat przeniesiony do archwium.
no i znowu ja:) czy macie jakies domowe sposoby nauki jezykow? chodze n kurs ale chcialabym sie uczyc jeszcze lepiej bo zalezy mi na opanowaniu pozadnie paru jezykow:) wiec prosze piwiedzcie z jakich materialow kozystacie. jesli znacie jakies prosze poledzcie mi jakies strony internetowe ktore pomagaja w nauce. z gory wielkie dzieki za pomoc!
napisz do mnie a szczegolowo przedstawie rozwiazanie problemu nauki w domu. [email]
Są różne sposoby.
Najlepiej by było, gdybyś kupiła sobie podręcznik + kasete/CD, najlepiej taki z wymową, jeżeli jestes na poziomie początkującym to polecam "Język francuski w 4 tygodnie" +kaseta i CD - wyd. REA. Ja sie z niej uczyłem, Na poczatku jest dialog, potem Gramatyka, Następnie słownictwo z podana wymową.Jeżeli jesteś na wyzszym poziomie, to może "Panorama"albo "Cafe crem" + kasety dla nauczyciela.
Do słówek polecam jakiś program komputerowy + Fiszki(Wpisujesz na jednej stronie katreczki po polsku, na drugiej po francusku)
Jeśli masz możliwosć oglądaj TV francuską, jeśli nie, słuchaj w internecie radia, osłuchasz się.
Słowek ucz sie regularnie, na początku 3 dziennie, po ok.2 tygodniach 5 dziennie :) Będzie OK.

A na jaki kurs chodzisz??

Pozdrawiam :
LUKE

 »

Nauka języka