francais

Temat przeniesiony do archwium.
hejka!wiem ze sie rozpisalam ale blagam przeczytajcie to do konca: uczylam sie w szkole przez 4lata francuskiego ale na moje nieszczescie mialam beznadziejnych nauczycieli a przez rok wlasciwie nie mialam lekcji.I nie ma co sie oszukiwac zniechecilam sie. a ze teraz znow bym chciala sie uczyc tego fantastycznego jezyka to prosze pomozcie. posiadam podreczniki do francuskiego oraz kasete z nagraniami dialogow. tak wiec jesli tak jak ja uczycie sie sami w domu prosze pomozcie mi ulozyc sobie plan nauki bo ja jestem zbyt roztrzepana zeby to sama zrobic:) i prosze jeszcze podajcie mi adresy stron z cwiczeniami, gramatyka i czasami francuskimi bo niestety tataj zbyt wiele nie ma:(I jeszcze jedno: jesli znacie jaies strony gdzie mozna sciagnac DARMOWY program do nauki francuskiego to proasze podajcie mi adres tej strony. mowiac darmowy mam na mysli fragment jakiegos dostepnego w sprzedazy albo jakis wymyslony przez prywatna osobe ktora go udostepnila w internecie. z gory wielkie dzieki za pomoc:)
hej:) podaje Ci klikla stronek z ćwiczeniami i wymową :) powodzenia ! pozdrawiam :)
www.comexpress.net
www.phonetique.free.fr
www. webinitial.net
www.didieraccord.com
Hehe, to się możemy razem pouczyć..:D..
Ja się uczę w szkole juz drugi rok, trafiłam coprawda na dobrą nauczycielkę, ale klasa jest mało zainteresowana i poziom się zrobił bardzo niski...:/ Trudno się mówi. Ja się uczę tego co w szkole i rozszerzam na rózna sposoby..:p Mam nadzieję zdać maturkę podst. za rok.. oby..:D
Witaj,
Fajnie, że nie zniechęciłaś się do francuskiego, mimo przeciwności. Jeżeli jak piszesz jesteś "roztrzepana", to moim zdaniem potrzebna ci jakaś osoba, która cię zmobilizuje. Może ktoś, kto ma takie same chęci jak ty i będziecie się uczyć równocześnie. Najlepsza zasada to uczyć się jak najczęściej, niekoniecznie dużo na raz. Co do ilości materiałów i przydatnych adresów na forum, to zapewniam cię - jest tego mnóstwo, tylko trochę "poszperaj".
Na zachętę podaję ci dwa adresy, które poznałam dzięki forum:
www.ccdmd.qc.ca
www.bonjourdefrance.com
Powodzenia
no bo jestem roztrzepana. nie tak bardzo jakbym mogla oczywiscie ale jestem. ale mimo wszysto siebie znam i jak juz mi sie uda zribic plan iwszystko poukladac to sobie spokojnie poradze:) i dzieki wam za adresy. mam nadzieje ze od kogos tez dostane jeszcze kilka:)))
Tak jak pisala ktoras z dziewczyn powyzej. Sa na forum cale wpisy ze stronami farncuskimi. sama to przygotowywalm. Poszperaj w nauce z przed miesiaca, albo w innych. na pewno trafisz na to co tu powklejalam. I powiedzenia

Pozdro
troche to dziwne moim zdaniem ze ktos ma podreczniki i nie potrafi sie zorganizowac. wydaje mi sie ze albo nie masz pomyslu na nauku, odwagi do rozpoczecia samodzielnej nauki badz po prostu leniwa :P ;). przeciez ksiazki sa tak skonstruowane ze nie mozna sie w nich pogubic, zwlaszcza te do samodzielnej nauki. mysle ze najpierw powinnas sama sprobowac a dopiero pozniej po jakims czasie zwrocic sie o pomoc. no ale to przeciez Twoja edukacja... :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Nauka języka

 »

Programy do nauki języków