POMOCY:( :(

Temat przeniesiony do archwium.
HEJKA MOI MILI! MAM TAKĄ SPRAWKĘ: ZA ROK CZEKA MNIE MATURA..ALE NIE O TO CHODZI! POZNAŁAM FAJNEGO CHŁOPAKA, Z KTÓRYM JESTEM OD 2 LAT. ON PRACUJE W PARYŻU I CHCE, ŻEBYM PO MATURZE WYJECZAŁA DO NIEGO NA STAŁE I POMYŚLAŁA O PRACY LUB STUDIACH U NIEGO:) BYŁAM JUŻ W PIĘKNYM PARYŻU KILKA RAZY I RACZEJ PRZYCHYLĘ SIĘ DO JEGO PROŹBY,ALE...NO I SIĘ ZACZYNA...NIE UMIEM FRANCUSKIEGO!! UCZĘ SIĘ NIBY W SZKOLE, ALE SŁABA TA NAUKA! NA KORKI NIESTETY JESZCZE MNIE NIE STAĆ, ALE JESTEM UPARTA I NAUCZĘ SIĘ GO!! MAM PROŹBĘ DO WSZYSTKICH: INTERESUJA MNIE WSZYSTKIE INFORMACJE JAK NAJLEPIEJ I NAJSZYBCIEJ NAUCZYĆ SIĘ JĘZYKA W DOMOWYCH WARUNKACH:) MAM NA TO ROK...:( NA WAKACJE WYBIERAM SIĘ TAM...MOŻE WIECIE COŚ O JAKIŚ WOLONTARIATOWYCH (BEZPŁATNYCH) SZKOŁACH FRANCUSKIEGO W PARYŻU DLA IMIGRANTÓW?? A STUDIA TAM? TO JAK I CO?? A MOŻE MACIE JAKIŚ CYNK O DOBREJ PRACY? BŁAGAM O POMOC NA MAILA: [email] DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE INFORMACJE:) PEŁNA NADZIEI JANETA:) BUZIAKI:*
nie uzależniaj decyzji o wyjeździe od faceta, jesli nie czujesz, że chcesz jechac, to lepiej się wstrzymaj. co do nauczenia się w rok języka, szczególnie, gdy masz jeszcze maturę, to będzie ci trudo. pewnie pojedziesz tam i będizes pilnowała dzieci jako au pair, dopiero tak się nauczysz jeąyka
HEJ!DZIEKI ZA ODPOWIEDŹ!NIE UZALEŻNIAM NICZEGO OD FACETA!JA KOCHAM PARYŻ,A ŻE JEST FACET TO JESZCZE LEPIEJ!MATURA NIE UCIEKNIE:)NIE LUBIE DZIECI:) JUŻ CHYBA WOLAŁABYM SPRZĄTAĆ...CHOĆ TO NIE MOJE POWOŁANIE! PLEASE DAJCIE MI JAKIEŚ WSKAZÓWKI:) POZDRAWIAM!!! BUZIAKI:* :*
hej, ! :) Ja też się uczę w domu francuskiego od miesiąca... kupiłam sobie 2 książki do nauki i za tydzień jadę po 3 z kasetami. Jeśli się uprzesz i będziesz regularnie się uczyć to dopniesz swego! Pamiętaj też , że wyjeżdżając do Francji na wakacje bardzo podszkolisz język, a ten Twój chłopak jest Francuzem? Ja nie mam możliwości chodzenia na kurs francuskiego z braku czasu, dlatego postanowiłam nauczyć się go sama. :) Powodzenia P.S oglądaj filmy francuskie, telewizję, słuchaj muzyki, wpadaj na chaty francuskie. Tak na pewno nauczysz się języka. Sucha nauka ksiąązkowa nie zawsze wystarczy:)!
HEJKA:) DZIĘKI BARDZO ZA ODPOWIEDŹ! KAŻDA WSKAZÓWKA MI SIĘ PRZYDA:) APROPO MOJEGO...TO NIE JEST FRANCUZEM,ALE OD 7 LAT PRACUJE W PARYŻU. JEST SAMOUKIEM FRANCUSKIEGO,ALE TAKIEGO PODWÓRKOWEGO (ŻEBY DOGADAĆ SIĘ Z PRACĄ I POBAJEROWAĆ PRACODAWCĘ). CAŁKIEM DOBRZE SIĘ GO NAUCZYŁ Z MUSU-ZA CHLEBEM:) DOBRA! POZDRAWIAM I JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ:) RÓWNIEŻ ŻYCZĘ POWODZENIA:)
P.S. A Z JAKICH KSIĄŻEK KOŻYSTASZ? MASZ JAKĄŚ OKLEPANĄ,ŻE DOBRA? JA MAM KURS W 4 TYGODNIE Z PŁYTKĄ I KASETĄ... CO JESZCZE MI SIĘ PRZYDA? POZDRAWIAM:) :)
Szczerze mówiąc niemożliwe jest nauczenie się francuskiego w rok nie będąc w samej Francji a tym bardziej nie chodząc nawet na żaden kurs. Wiem co mówię bo uczę się tego języka już czwarty rok (ostatni w domu). Od następnego roku szkolnego będę chodził na nieżły kurs francuza i dopiero po roku wyjadę do Francji. Wiem co czujesz do tego chłopaka bo też mam bardzo bliską koleżankęm rodzimą Francuzkę dzięki której tak uparcie uczę się Francuskiego. uwież mi- nauka w domu to naprawdę zbyt mało, a co dopiero nauczenie się go samemu w jeden rok. Radzę Ci z własnego doświadczenia- poświęć jeden rok na jakąś nauką w grupie, wykombinuj skądś na to kasę, to Ci się naprawdę opłaci. Zobaczysz jak błyskawicznie będziesz przyswajała sobie wiedzę przy takiej determinacji. Później będziesz mogła wyjechać do Francji i zobaczysz, że ta nauka w Polsce da Ci naprawdę wiele dobrego. W końcu rok to niewiele, a efekty mogą być ogromne.
Dzięki serdeczne za wskazówki:) :)
Pozdrawiam:) :)
a ja polecam program komputerowy do nauki franc. "tell me more" jest ok
Hej:) A może napiszesz coś bliżej o tym kursie? m.in. cenę, wydawnictwo? Buźka:*
SaLuT;)
mam pytanie...czy ktos zna moze jakies fajne czaty francuskie??jezeli tak to podajcie prosze str...
dzieki z gory;)))
par exemple: www.voila.fr
mam podobny problem to twojego ja mature pisze w tym roku ale z niemieckiego ucze sie angielskiego ale i tak go nie umiem chce wyjechać po szkole do paryża do pracy jako wizazystka a le nie umiem francuskiego sama zaczynam się uczyć coś tam kumam ale to i tak mało pozdrawiam pa może ci pomogą koleżanki mi jedna pomaga
Dzięki serdeczne za odezwanie się! Ja dopiero wróciłam z Paryża i biorę się do nauki do matury! Mój pobyt dał mi tyle, że rozumiem prawie wszystko co się do mnie mówi! Trochę gorzej z moim mówieniem... Ach! Zobaczymy jak to będzie! Życzę powodzenia! Buziaczki:*
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa