Wasze języki...

Temat przeniesiony do archwium.
91-108 z 108
| następna
Ja uczę się angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, japońskiego i chińskiego.
Języki obce (a w szczególności azjatyckie) to pasja mojego życia;).
I oczywiście mam ochotę rozpocząć naukę francuskiego;)
Ja uczę się niemieckiego (2 godziny tygodniowo w szkole + 3godziny dodatkowo), francuskiego (2 godziny w szkole) i angielskiego (2 godziny prywatnie) :) Nie licząc oczywiście czasu, który poświęcam w domu na naukę słowek)

chciałabym się jeszcze pouczyć hiszpańskiego, ale nie ma sensu zaczynać czegoś nowego dopóki nie skończyło się innego :)

a co do Twojego pytania, nigdy nie wiadomo jaki język może nam się przydać :)
Cześć, interesuje mnie malajski. Podobno znasz. Chciałabym się go nauczyć. Proszę napisz do mnie na adres: [email]
Osobiście znam angielski i niemiecki. Uczę się rosyjskiego, holenderskiego oraz łaciny. Chciałabym poznać jeszcze co najmniej kilka języków, jak na przykład francuski, hiszpański, włoski, arabski, malajski i hinduski. Pozdrawiam Was serdecznie. Jeśli ktoś z Was zna te języki i mógłby mi podesłać jakieś materiały do nauki lub pomóc mi w nauce, proszę o kontakt na: [email]
Ja z kolei uczę się japońskiego, chińskiego, angielskiego, arabskiego, włoskiego.
Od nie dawna zacząłem uczyć się języka francuskiego
No i zaczęłem właśnie naukę szwedzkiego. Najpierw koleżanka- szwedka mnie uczyła, a teraz mam kurs :)

tak wieć

francuski, angielski, łacina- szkoła
szwedzki- samemu w domu
czeski, niemiecki- tego uczylem się kiedyś
Ja sie ucze niemieckiego w szkole codziennie przez caly dzien (jak przystalo na niemiecka szkole), angielskiego w szkole, japonskiego sama w domu i biore udzial w konkursie czytania po francusku (ale sie go nie ucze, chcialam sprobowac czegos nowego). W przyszlym roku w szkole dojda mi japonski i hiszpanski, jako zwykle przedmioty. Nie moge sie doczekac. Jak znajde czas to moze zapisze sie do kolka chinskiego, portugalskiego albo nowej greki... zobaczy sie xD
Uczę sie francuskiego w szkole (2 godziny), ale go olewałem :D a teraz chcę sie go samemu nauczyć, więc to też czynię :), poza tym angielski w szkole (4 godziny) + jeszcze na kursie. Bardzo chciałbym się uczyć hiszpańskiego jeszcze, a także łaciny ( :) ). Pozdrawiam
języki są jedyna rzeczą, której mogę sie uczyć bez znudzenia. Na razie znam: hiszpański, włoski, japoński, angielski. Z myślą o przyszłości zacząłem naukę francuskiego
j'ai książkę do nauki esperanto, i uczę się polskiego, angielskiego, niemieckiego, francuskiego i rosyjskiego....
Za dużo języków europejskich i nietypowych mnie fascynuje.
A chciałabym jeszcze nauczyć się nahuatl'a i rumuńskiego.
Ma ktoś może materiały do nahuatl'a ?
wiecie Co ?? Jak tak was slucham to ze zdziwienia szczeka opadam:D
i dziwie sie dlaczego Polska ma 270 milardow dolarow dlugu jak takie zdolne dzieci plodzi:D
ja osobiscie znam angielski no sie dogadam francuski sie dogadam rosyjski pismo i czytanie wiele zapomnialem.. niemieckiego podstawy
a i jezyk HTML :)hahaha tak patrze ze to nic:D
moze zaczne sie matmy uczyc czy czegos:) pozdrowka
Matematyka królowa nauk :))
Żeby odświeżenie tematu nie poszło na marne, to i ja się pochwalę :D
polski
francuski - couramment
angielski - całkiem całkiem, dogadam się, ale jeszcze nie swobodnie
hiszpański - drugi rok
Ja znam angielski (jestem po filologii i pracuję w UK). Niemieckiego uczę się od 12 roku życia (z przerwami i niezbyt systematycznie. Jestem na poziomie B1/B2. Francuskiego uczę się od 2 lat i jestem na poziomie B1. W planach (dość odległych, bo dużo pracuję) mam hiszpański i szwedzki.
Ja uczę się angielskiego (jak wszyscy) niemieckiego a nie dawno zaczęłam uczyć się francuskiego. W wakacje skończyłam naukę rosyjskiego.
a ja uczę się od '93 albo '94 z małymi przerwami języka angielskiego. Z kolei języka niemieckiego ucze sie od 4 klasy SP czyli to będzie chyba od '97 roku. Ponadto na studiach zaliczałem prawo rzymskie.... a do tego tak czy inaczej potrzebna była znajomosc łaciny- więc ją również zdawałem, jako odrębny przedmiot. Obecnie co raz bardziej intrygują mnie języki romańskie (Wł lub Fr). Nie chce sobie narzucac kolejnego języka tylko dlatego aby miec co wpisac w CV ale bardziej z zainteresowania, jako nowe hobby. Jestem przekonany że znajomosc 2 języków mi wystarczy. Nie uważam również że znajomosc rzadkiego u nas języka np hebrajskiego, arabskiego itp. zapewni mi satysfakcjonującą prace. Myśle że skoro będę bardzo dobry w niem lub ang, a także poza gadaniem będę potrafił coś innego robic to jakieś stanowisko/robota sie znajdzie.
ja od 13 lat uczę się angielskiego
Uczę się obecnie 6 języków.
-Angielski
-Neimiecki
-Esperanto
-Hiszpański
-Francuski
-Włoski

Angielskiego uczę się od 6 lat.
Niemieckiego od roku chyba
Francuskiego od wakacji
Włoskiego od wakacji
Hiszpańskiego również od wakacji
Esperanto uczyłam się w klasie 1-3 Szkoły Podstawowej przez 3 lata miałam przerwę i kontynuuje naukę tego języka.
Lubię się uczyć języków obcych, jeżeli mam czas uczę się ich a z powodu braku czasu i wypadku w tegoroczne wakacje zrobiłam sobie małą przerwę. I uczę się tylko 4 języków. Jak narazie z Hiszpańskiego zaczynam już gramatykę. w przyszłości chce się uczyć kolejnych języków nie tylko 6.
Nie mylą mi się te języki a w każdym umiem coś powiedzieć :)
Pozdrawiam :)
acha jeszcze zapomniałam dodać że w tym lub następnym roku będę przerabiać mature z angielskiego a jestem w gimnazjum :)
Temat przeniesiony do archwium.
91-108 z 108
| następna

 »

Kultura i obyczaje