Jak często i jak długo?

Temat przeniesiony do archwium.
Napiszcie, ile godzin tygodniowo/dziennie i od ilu lat uczycie się francuskiego. Czy uczycie się sami czy tylko pod okiem nauczyciela? Jak na dzisiaj oceniacie swój poziom? Czy starcza Wam czasu na inne języki? Ile Waszym zdaniem powinno się poświęcać czasu na j. francuski?
boze... jak zobaczylam ten temat to mi sie od razu skojarzylo z ... ;)))
do wakacji było blisko 30h/tydz. :)
poświęcać tyle czasu, żeby jeszcze na sen i żarcie starczyło, choć bez przesady :)
nauczyciel się przyda, sa rzeczy, których żadna książka ci nie wytłumaczy i nie przewałkuje cie z nich
Nauczyciel nie koniecznie jest potrzebny- ucze się na kursie ESKK, i wszystko naprawdę jest żetelnie zawarte w zeszytach lekcjnych, a nawet jeśli mam jakieś pytanie to piszę do mojego pryw. nauczyciela (teź z ESKK.)
Nawet niewiem ile godzin tygodniowo. To dziwne, ale taka nauka sprawia mi od pewnego czasu przyjemność. Po kursie dla początkujących zdałem dobrze mature pp. i pr. i dostałem się na romanistyke!
Jest jednak pewna rzecz której ten kurs nie zastąpi: konwersacja.
Dlatego radził bym jeszcze ok. 1h na tydzień zacząć rozmawiać z kimś po fr. lub zapisać się np. do Alliance na samą konwersację...
kursy z eskk wcale nie sa żetelne. one sa rzetelne!!! a sa kursy z polskiego? przydalyby ci sie!
Sorki, pisałem w pośpiechu, a pozatym jestem dyslektykiem
Nie cierpie jak ktos robi błędy, ale w necie jest pełno analfabetów, wie nie ma się co czepiać! ja się powoli przyzwyczajam, choc drażni mnie to strasznie
dyslektykiem ????
a podobno ty na filologię zdawałeś?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe