Słownik francusko-francuski!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Proszę Was o pomoc!!!!! Szukam dobrego słownika francusko-francuskiego. Niestety nigdzie nie moge takiego znaleźć. Proszę o jakieś informacje...Z góry dziekuję!!
Dobre słowniki są z wydawnict Le Robert i Larousse. Można je na pewno kupic w księgarniach językowych i w Empiku. Ich cena zależy od wielkości, tzn. ilości słów. Na przykład, taki "Le Petit Robert" kosztuje ok. 200 zł. (ze zniżką studencką mniej ok.160-180 zł).
:)
hej,slownikow jest wiele,ale chyba najlepiej bedzie zaopatrzyc sie e Le Petit Robert.To slownik na lata i napewno sie nie zmarnuje.Jego koszt faktycznie jest wysoki.Mam go na plycie CD,za 60PLNprzegram i przesle.Jesli jest ktos zainteresowany:[gg]
Jestem też tego samego zdania :)
A najtaniej Roberta, czy inne książki do języka francuskiego kupić w internetowej księgarni językowej:
www.nowela.net
Pozdr,
Czy my się nie znamy czasem z obozu językowego w Brzesku?
Hej!
Jestem zainteresowana, moj mail: [email]
Pozdrawiam Ewa
Najlepiej taki słownik kupić we Francji, gdybyś tam przypadkiem był, odwiedź koniecznie księgarnie z sieci "Maxi-livre". W tym roku kupiłam małego Laroussa (bodajże 60 tys.słów) za 2,99 euro. Zresztą w tych księgarniach wszystko jest w takich mniej więcej cenach, a to są naprawde świetne książki. Warto też patrzeć we francuskich supermarketach, zwłaszcza tych sprzedających same przecenione rzeczy (np."Baboo"). Niestety w Polsce takie słowniki są szalenie drogie...
Ja mam do sprzedania le petit robert , tanio - [email]
co myslicie o nauce jezyka prze eskk z plyt i zeszytow co wysylaja
z którego roku i za ile?
>hej,slownikow jest wiele,ale chyba najlepiej bedzie zaopatrzyc sie e
>Le Petit Robert.To slownik na lata i napewno sie nie zmarnuje.Jego
>koszt faktycznie jest wysoki.Mam go na plycie CD,za 60PLNprzegram i
>przesle.Jesli jest ktos zainteresowany:[gg]

Ten sam slownik, ktory sciagnales z emule? Wiesz, czym innym jest taki slownik miec, a czym innym usilowac go komus sprzedac. Plytka kosztuje 50 gr, nieco porzadniejsza zlotwke. Przesylka nie kosztuje pozostalych 59zl.
Wybacz martinet, ale jesteś w wielkim błędzie, empik nie prowadzi słowników jak Petit Robert micro- lub macro- proche, wiem z autopsji, pytałam w kilku i nie znalazłam nic... pozdrawiam
Studiuję język francuski i z tgeo co wiem najlepszym jest Le Petit Robert. Pozdrawiam:).
Jest on dosyć drogi, kosztuje około 280 zł. Niestety muszę go zakupić. Ale ty poszukaj może czegoś tańszego.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Kultura i obyczaje