jaka ksiazka????

Temat przeniesiony do archwium.
Witam! Mam zamiar zaczac uczyc sie francuskiego i chcialabym kupic ksiazke tylko nie wiem jaka bedzie najodpowiedniejsza dla mnie czyli dla poczatkujacych :-) bardzo prosze o jakies informacje na ten temat tutaj na forum! z gory bardzo dziekuje i pozdrawiam!
ja zaczynalam od lekcji eskk sa do tego kasety i zeszyty stopniowe zdobywanie wiedzy slowek gramatyka i budowa zdan polecam chociaz drogie ale mozna kupic taniej ksero po 60 zl naprawde sie oplaca polecam podam ci adres do kontaktu [email]
o dzieki bardzo a mozesz podac mi dokladny tytul i autora (jesli znasz) - potrzebne mi to dziekuje jeszcze raz :-)
pozdrowionka!
A nie napisala kolezanka przypadkiem, ze to ESKK? Jak chcesz z pierwszej reki, z poprawa prac domowych i konsultacjami to zamawiasz z oficjalnej stronki ESKK za kilka stow i po sprawie. Albo jak wspomniano, uzywane badz kserowane za kilkadziesiat zeta. Nie wiem jak to wyglada w wypadku francuskiego, ale inne kursy jezykowe maja opracowane bardzo starannie. Tyle tylko, ze zeby byl z tego jakis pozytek, to oczywiscie, tak jak przy kazdej innej metodzie musisz byc konsekwentna i systematyczna, ale w ESKK jeszcze poukladana i zorganizowana, bo na pierwszy rzut oka lekcje wydaja sie nieco chaotyczne. Gramatyka wytlumaczona bardzo dobrze, ale jak chcesz potem cos powtorzyc, to powodzenia w szukaniu, bo rozmieszczone to maja bez zadnego ladu i skladu. Niemniej jednak ESKK generalnie polecam i kurs dla poczatkujacych sama zaniedlugo kupie.
a znacie jeszcze jakies ksiazki ??????
pozdrawiam!!!!!
http://www.eskk.pl/.to adres jak stac cie na kurs za850 zl zaleta ze masz swojego profesora ci poprawia zadania i nawet przez internet a jak nie to za 60 zl calkiem niedrogo i masz zeszyty az60 lekcji i kasty do tego naprawde dobra jakosc sama bralam dlatego polcam slyszalam o jakims POMS TEZ ZA OK 70 MOZNA KUPIC W SKLEPIE ALBO NA ALEGRO sprobuj na internecie http://www.allegro.pl/ szukaj w ksiazkach i jezyki obce
oki dzieki bardzo a znasz moze jeszcze kogos kto ma te eskk ????bo pisalam na tego maila co podalas wyzej ale ten kolega nie ma francuskiego dla poczatkujacych ma tylko angielski :/ nio to bede wdzieczna jescze raz ! pozdrowka!!
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa