kursy we francji

Temat przeniesiony do archwium.
Własnie zaczynaja mi sie wakacje, a jezyka francuskiego sie bardzo lubie uczyc, jednak stwierdzilem, ze o wiele lepiej byloby sobie posiedziec troche we francji. W zwiazku z tym mam pytanie: czy wie ktos moze, czy nie ma kursow jezykowych w rozsadnej cenie? moze ktos byl na takim kursie, i mimo ze placil malo bylo bardzo fajnie. Bardzo prosze o wpisy!
czyzby nikt nie byl na zadnym kursie we francji???? prosze odezwijcie sie i napiszcie jak sprawa wyglada.
pozdrawiam
ja wyjezdzam na au pair ;) kurs, praca, rozrywka (Quiberon) wiec pelen serwis ;)
heh no to fajnie tylko mnie au pair raczej nie interesuje :) odezwijcie sie!!
bylo pełno postów na temat kursów wpisz w wyszukiwarce i znajdziesz
alliance francaise organizuje kursy wakacyjne najrozniejszego typu .. mozna zobaczyc oferte na ich stronie ... nie wiem tylko jak z noclegiem ..
wiem ze bylo duzo tego, ale zadnych konkretow! zadnego adres, zadnego miasta, zadnych doswiadczen opisanych. ja bym wolal jednak nie robic tego przez zadna instytucje tylko raczej bezposrednio do szkoly, wiec jak ktos zna jakies namiary na tania i dobra szkole to bardzo prosze podac.
Quiberon :) śliczne miejsce. Życzę miłego pobytu. jak będziesz miała okazje to polecam zwiedzenie Vannes i Carnac.
www.iidlf.com
http://u2.-strasbg.fr//iief
http//www.cilec.org
www.ciel-strasbourg.org
Rennes(Bretania) mail: [email]
www.carel.org
Reims: mail: [email]
www.uhb.fr/cirefe
www.ecole-eiffel.fr
www.azurlingua.com
www.unice.fr/UIE
www.imef.fr
www.univ-catholyon.fr
www.ilcf.net
www.cief.univ-lyon2
www.dee-fle.com
www.grenoble3.fr/cuef/
www.univ-savoie.fr/isefe/
www.centremed.monte-carlo.mc
www.unicaen.fr/ceuie
www.ciel.fr
www.defle.u-bordeaux3.fr
www.cla.univ-fcomte.fr

Myslę, że wystarczy
Ale czy będzie tanio, to nie wiem, średnio 400euro/tydzień
dzieki wielkie!:) pzdr
karolina kiedy dokladnie wyjezdzasz?ja rowniez sie wybieram do quiberon:)
czy znasz moze jakis adres w Nantes, postanowilam zamieszkac we Francji z moim chlopakiem francuzem, ale nie mozemy znalezc szkoly w ktorej moglabym sie uczyc francuskiego, uniwersytet oferuje kurs, ale nas na niego nie stac. pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa