Francuski w wakacje

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!

Właśnie zapisałam się na wakacyjny kurs języka francuskiego. Bardzo się cieszę, że będę mogła uczyć się tego pięknego języka, jednak trochę obawiam się, że sobie nie poradzę, gdyż wszyscy mówią, że jest bardzo trudny. Na razie ucze się 3 języków obcych - angielski, niemiecki i włoski. I muszę powiedzieć, że włoski najbardziej mi się podoba i choć uczę się od kilku miesięcy to sprawia mi to dużą przyjemność i szybko robię postępy tak samo choć w mniejszym stopniu jest z językiem niemieckim, ale jest dodatkowo motywacja ze strony koleżanek z Niemiec. Angielski natomiast choć może się to dziwne wydawać sprawia mi problemy tzn na początku było fajnie a teraz na upper już nie i mam czasami małe kłopoty, po za tym nie lubie tego jezyka i to bardzo. Słyszałam, że francuski i niemiecki okraślane są jako trudne, dla mnie niemiecki nie jest trudny, co prawda gramatyka jest zawiła, ale na wszystko są reguły i jak się je pozna to nie jest tak źle. Niektórzy mówią, że francuska gramatyka jest podobna do niemieckiej, a słownictwo francuskie do włoskiego lub hiszpańskiego, jeżeli ktoś wie to niech napisze czy to prawda. Jeżeli ktoś wie jakiego języka łatwo by było mi się nauczyć niech napisze. Przepraszam, że tak się rozpisałam, ale musiałam sobie pogadać. Z góry dziekuję za odpowiedż i pozdrawiam Was cieplutko:P!
trzeba Ci dziewczę bloga zalożyć:Prnpowiedz kto ma wiedzec jakiego jezyka latwiej bedzie ci sie nauczyc,nikt cie tu nie zna.wybierajac francuski nei myslalam : o tego jezyka bedzie mi sie najlatwiej nauczyc,wybralam nie zastanawiajac sie glebiej nad tym.polecam rosyjski:)