maile po francusku

Temat przeniesiony do archwium.
Hejka.
Sluchajcie... Mam pytanie... czy komus, tak jak mnie... brakuje praktyki w porozumiewaniu sie po francusku? Jesli tak? to zapraszam do korespondecji ze mna po francusku:
[email]
[email]
Mam na imie Kamil, mam 21 lat i mieszkam w Birmingham, sam jestem slaby w tym jezyku, niby rozumiem, co ode mnie chca...
jak czytam artykul w gazecie, to wiem o czym jest, ale jak mam cos powiedziec, albo napisac to juz jest problem... braki wyrazow... nigdy francuskiego sie nie uczylem... tyle co troche z ksiazki no i bywam co jakis czas we Francji na kilka dni, ale z francuzami mam tam niewiele wspolnego... chodzi, o to, zebym znalazl kilka osob do korespondencji, bo dzieki temu naucze sie praktycznego uzycia wyrazow, ktore znam i przyswajania nowych... i nie wazne jest czy mowisz dobrze, srednio czy slabo... i tak mi pomozesz... po prostu pisz... szczegolnie jesli jestes kobieta... (wiek nie ma znaczenia) po prostu z kobietami sie inaczej rozmawia... (to nie znaczy, ze na facetow jest embargo :P)

Jak bedzie duzo chetnych to mozemy zrobic korespondecje kazdy z kazdym... po prostu kazdy bedzie adresowal list do wszystkich, jestem otwarty na propozycje... w praktyce okaze sie jak to dziala... no wiec czekam na maile... kto pierwszy?

pozdrawiam

Phoenix
Heloł:)może nie mam aż tak wielkich problemów z francukism,ale chetnie popiszę z kims po francusku.mój [email]
tez sie na to pisze.. praktyki nigdy za wiele ;) [z gory przepraszam za wszelkie bledy] moj mail: [email]
Jestem Francuzem (native-speaker).
Do mnie mozesz pisac , tylko ze
mi brakuje praktyki w porozumiewaniu sie po polsku ! (ale jednak znam kilka podstaw).
Na pewno na cos nam sie to przyda.
Pozdro
[email]
Je t'ai déjà ecrit ;) [email]

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa