Nauka: Trudny - Łatwy?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam. Mam do was trochę takie głupie pytanie. Uczę się języka francuskiego od roku i bardzo mi się spodobał. Do czerwca miałem gigantyczny zapał do tego języka. teraz znów zamierzam go złapać, ponieważ idę na prywatny kurs francuskiego Profi-Lingua.
Trochę się boję, że nie dam razy, dlatego mam do was pytanie czy ten język jest trudny? jak wygląda gramatyka, fonetyka i wszystkie te pierdoły? proszę o odpowiedź ;)
Noooo, widzę, że swój człowiek, będą z Ciebie ludzie:)) Francuski jest pięknym, melodyjnym i wbrew pozorom, wcale nie aż takim trudnym językiem, zwłaszcza, jeżeli ma się zapał do nauki:) Oczywiście niektórzy (np. moja mama, ale to w żartach;P) sądzą, że tak naprawdę na francuski składają się dwa języki- jeden do pisania,a inny do wymawiania, ale to na serio nie jest trudne do przyswojenia:) Co do gramatyki- według mnie, ma ona w sobie taki niepowtarzalny urok, to "coś", z resztą jak cały język:))
Naprawdę warto uczyć się francuskiego, będę trzymać za Ciebie kciuki:)
Jakby co, możesz pisać do mnie na [email] albo na [gg]
No ja mam nadzieję ze beda ze mnie lidzie :D Póki co zamierzam isć na romanistyke po maturze i mma głęboką nadzieje ze to sie nie zmieni ;)
up