Jak zaczac sie uczyc kiedy szkola to juz przeslosc

Temat przeniesiony do archwium.
Czesc.

Mam juz 24 latka i za duuzo pracuje. Edukacje zakonczylem na liceum i zapomnialem juz co to nauka. Ostatnio postanowilem ze chcial bym zaczac uczyc sie jezyka Francuskiego. Ktos podrzucil mi jakies mp3 na playerka z ktorego fonetycznie nauczylem sie podstaw jezyka francuskiego.
Jednak wczesniej nie mialem zadnego doswiadczenie z j.f. Czy ktos moglby mi wksazac najlepsza droge do nauki majac na wzgledzie ze nie mam czasu na regularne szkolki korepetycje. Jestem kierowca tira i spedzam 2/3 zycia w ciezarowce. Mam sporo czasu dla siebie ale nie w domu. Mam laptopa mp3 playera etc... chcialbym uczyc sie w ten sposob.. pozniej moze zaczne brac jakies prywatne lekcje. Czy ktos moze mi podpowiedziec jaki bylby najlepszy prgoram dla mnie? Ew. jakies inne pomysly wskazowki?
Jesli masz laptopa to tak:


http://www.francuski.ang.pl/Profesor_Pierre_5412.html
Moim zdaniem możesz słuchać francuskiego z mp3 np. na www.chomikuj.pl sa materialy do fr i na pewno znajdziesz cos dla siebie. Poza tym nie wiem jakie masz warunki, ale jezeli masz jakis maly tv ;) w ciezarowce to mozesz ogladac fr filmy. Szczerze, to masz idealne warunki do tego, aby nauczyc sie szybko jezyka, bo jezeli spedzasz tyle czasy sam wiec zamiast otaczac sie ojczystym jez, wsluchujesz sie w naturalny obcy jezyk i mózg przystosowuje sie do odbierania na innych falach ;) wiec po kilku godz jazdy ze sluchaniem, ogladaniem tylko po fr może dac bardzo dobre efekty ;) pozdrawiam ;)

« 

Brak wkładu własnego

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia