Czy warto się uczyć francuskiego?

Temat przeniesiony do archwium.
Czy warto uczyć się francuskiego? Możecie mi coś odpisać aby mnie zmobilizować.
Hahaha, pewnie, że warto:)) Język jest piękny, melodyjny i w szerszych kręgach niezbyt znany (w porównaniu z np.niemieckim czy angielskim), można więc powiedzieć, że jest elitarny:)) No i jest uważany za język trudny (ale szczerze mówiąc, bez przesady z tą trudnością-wcale nie jest źle;)), to jego znajomością możesz zaimponować:)
Moja miłość do francuskiego trwa od 6 lat i się pogłębia:)) Mam nadzieję, że u Ciebie będzie podobnie-będzie nam wszystkim miło powitać kolejną osobę amoureuse de la langue française:)
Bonne chance!:)
racja...
Ja również kocham francuski i sądzę, że warto się go uczyć np. jak chcesz pojechać do Francji...
Ja akurat chciałabym, jest...inny :)
I też jestem osobą amoureuse de la langue française...
Miło jest widzić że jest ludzie lubiące nasz francuski ;)...prawdę mówiąć, nauka jest trudna ale warto uczyć się. Z francuskim możesz porozmawiać z wieloma ludzmi w świecie, w Afrycie, w Kanadzie, itd. Ale pamiętaj, najlepszy sposób nauki jest po prostu jechać do Francji na kurs.
Mogę Ci doradzać jeśli chcesz.
Na razie
Pierre
Według mnie jest to pytanie prowokujące.
Każdego języka warto się uczyć...a już najbardziej francuskiego :)
Ja tez tak mysle , czy w ogole warto czegos sie uczyc lub nie ?
Bedac francuzem zaniedbalem jezyk polski dziesiatki lat , bo oczywiscie w tych czasach na nic by mi to nie sluzylo , Polska teraz nalezy do Unii Europejskiej , dzisiaj mocno zaluje za zaniedbanie . Bym mogl byc zawodowym tlumaczem , za pozno .
no pewnie, że warto :) francuski jest cudowny ;) i dołączam do grona zakochanych w tym języku :)
To jest chyba najdziwniejsze pytanie na tym forum :) hehe
Zgadzam się z poprzednikami i poprzedniczkami :) WARTO! W ostatnim czasie, jak się dowiedziałam z gazet, wiele francuskich firm zaczyna współpracę z polskimi. I odwrotnie. Myślę, że za kilka lat w naszym kraju, dzięki znajomości tego języka będzie można wiele zarobić ;) Poza tym ta satysfakcja! Oj nigdy nie zapomnę jaka byłam z siebie dumna, kiedy zauważyłam, przebywając we Francji, że wszystko rozumiem, że potrafię wszystko powiedzieć. Moim zdaniem, jest to najpiękniejszy język, dumny i z klasą :)
Zresztą ucz się języków, bo im więcej tym lepiej!
POzdrawiam! :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Brak wkładu własnego

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie