pisanie na gg

Temat przeniesiony do archwium.
hey:D
tak sobie myśle, że najlepszym sposobem na nauczenie się języka jest stały z nim kontakt, np. przez pisanie eMaili, listów czy na gg.
Wiemy że są na forum osoby które bardzo dobrze znają francuski więc moze załozylibyscie nowe gg specjalnie do nauki innych :) Tak z dobrego serca :P
I np. My ( czyli osoby pragnące nauczyc sie tego wspaniałego języka) pisalibysmy z wami na gg po francusku :D
Cio wy na taki pomysł?
Jeśli o mnie chodzi, uważam, że pomysł ciekawy i wart pzremyślenia, jednakże obawiam się, że to by się bardzo szybko zmieniło z gg do rozmów na gg pomóż mi napisać... Dlatego ja jestem za, ale pod warunkiem, że ta forma komunikacji nie stanie się nowym forum pomocy zadaniowej.
Pozdrawiam
może załóżmy chata ;p
Można, na onecie albo gdzieś :D
Albo najlepiej pogadać przez skype'a, ustnie :P
nie no własnie nie chodzi o to zeby prosic kogos o pomoc np. napiszesz mi zadanie...
tylko o to zeby to była rozmowa tak jakby sie rozmawiało z francuzem i trzeba zrobic wszystko zeby nas zrozumiał :)
A jest wogóle ktos chętny i dobry na tyle z Francuskiego żeby nas pouczyc przez gg?
Je trouve cette idée vraiment chouette ;) Quand est-ce qu`on commence? :D
La témperature de on corps doit rester constante.Mais á l'extérieur, elle peut étre plus froide. Quand le cerveau perçoit une trop grande diminution de la témperature du corps, il "ordonne" aux muscles de se mettre á trembler. Ça produit un peu de chaleur: ainsi, ton corps s'adapte pour éviter que tu tombes malade.


Proszę o pomoc w przetłumaczeniu tego... bo mi wychodzą same bzdury:(:(
mi wyszlo tak ale moze lepiej poczekaj na tłumaczenie kogos jeszcze :)

Temperatura ciała musi pozostac stała..Ale na zewnątrz, może być zimniejsza. Gdy mózg postrzega nadmierny spadek temperatury ciała, to "układ" mięśni zaczyna drżeć. To daje trochę ciepła: w ten sposób twoje ciało dostosowuje się aby unikać choroby.
Nous commencerons dès que nous trouvons les personnes qui décident à nous apprendre:)
to "rozkazuje" mięśniom drżeć.
Ale to poza tematem :P

Wiecie, zawsze możemy uczyć się nawzajem :) dwie godzinki konferencji w weekend i każda z nas będzie o krok dalej z francuskiego
chetnie przylacze sie do nauki wspolnej
polecam program ktory mozna sciaganc z tej strony ,przez ktory mozna prowadzic konferencje w kilka osob itd
oki :)
to na umawiamy sie wszyscy na niedziele godz 12 :)
pasuje wam?
dzieki za poprawke :)
tak ma być ,,to ,,rozkazuje" mięśnią drzec :) "
Trzeba sie uczyc na błędach :)
A tak poza tym to tłumaczenie dalej moze byc?
mnie pasuje w razie czego kontaktujcie sie na skype aniakl4
mój skype to xkittusx :)
Tak, reszta jest dobrze :)
Ja mam skype bodajże Heastey. Postaram się być w niedzielę o 12, chyba, ze coś mi wypadnie ^^
wyszła dzisiaj wam rozmowa na skypie?
Ja niestety nie mogłam dzisiaj uczestniczyc w tym :(
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Życie, praca, nauka