Delf A1 książka

Temat przeniesiony do archwium.
Szukam książki z testami przygotowującymi do egzaminu A1 i A2, zależny mi aby dołączana była płyta, aby można było robić ćw ze słuchu. Znacie jakieś fajne tytuły? czekam na propozycje.
Salut,

Polecam:
"Préparation à l'examen du DELF A2 + CD audio" wydawnictwo Hachette, kosztuje koło 50zł;

"Reussir le Delf niveau A2 du Cadre européen commun de référence + CD audio" wydawnictwo Didier
Bardzo dziękuje za pomoc.

Jednak na myśli miałam książkę z SAMYMI testami +CD. Książkę która przygotowuje do tego egzaminu już mam. Chciałam tylko potrenować na gotowcach.
A nie lepiej na testach się uczyć? Ta pierwsza książka, którą Ci poleciłam składa się właśnie samych testów :)
Zgadzam się. Chciałabym potrenować na TESTACH. Książka którą mi poleciłaś jest Ok, jednak zależy mi aby były tez testy do A1, gdyż w czerwcu czeka mnie egzamin ;/
gdyż w czerwcu czeka mnie egzamin ;/

zrobiłaś taką minę (;/) jakby to miałabyć kara dla Ciebie, że idziesz na ten egzamin , nie chcesz to nie pisz , nic na siłę.
Hejka :)
Polecam testy i odsłuchy z trony francuskiej :
http://www.francuski.ang.pl/Delf_Dalf_wszystkie_testy_A1_C2_7754.html

Pozdrawiam serdecznie
Ola
Oleszka dziękuję za link do testów ale zrobiłam już wszystkie z podanych stron. Dlatego jestem zainteresowana kupnem książki. Jakieś propozycje?

Wujek John, minka ;/ dlatego, że się trochę tego boję i chce jeszcze poćwiczyć. A ty jeśli nie chcesz pomagać, to nie rób tego, nic na siłę!
ponawiam prośbę.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia