Konwersacje wakacyjne- Kraków

Temat przeniesiony do archwium.
Czy są może jacyś chętni na konwersacje po francusku w Krakowie. Luźne rozmowy w gronie kilku osobowym... Spotkania w jakiś kawiarniach. Możliwe dyskusje na bazie tekstów (mogę je zapewnić) mój poziom to B2. Czekam na odpowiedz, pozdrawiam:)
P.S dodam, że spotkania "po koleżeńsku" tj. za free:D
Kinia, czesc, dawno Cie tu nie bylo! Studiujesz w Krakowie? Romanistyke? Zostawilas swoj Tarnow? Jak Ci leci? Na ktorym jestes roku?
Pozdr
Hej, leci pomału do przodu, porzuciłam jedno i drugie, jestem na 2 roku prawa na uj:) ale jeśli zdam tą sesje to będę mogła powiedzieć(warunek zawieszający), że zrobiłam 3 lata w 2 więc ciężko określić mój rok...(rocznikowo 2:)) Od października biorę szkołę pr. fr. z uniwersytetu w Orleanie..... Nie było mnie już tu kawał czasu, bo troszeczkę zaniedbałam francuski- miałam tylko lektorat na B2, z którego de facto mam 5:) jednak od października będę mieć 2x w tyg. fr. prawniczy + lektorat + egzaminy i wykłady po fr. więc najwyższy czas odświeżyć/ przypomnieć sobie co nieco:D Dlatego szukam zajęcia na wakacje:D A co u Ciebie? W jakim mieście bywasz?
Pozdr:)
To bedzie bardzo fajne zestawienie: prawnik z b.dobrym francuskim, gratulacje! Ciesze sie, ze jestes zadowolona - tak mniemam? - i ze nie porzucasz francuskiego. Na konwersacje do Krakowa ja jednak sie nie pisze, do PL mam kawalek drogi, choc to i tak nie taka odleglosc jak niegdys, gdy sie wiecej udzielalam na tym forum (chyba z nostalgii...) mieszkajac po tamtej stronie globusa.
PS. Nie wierze, ze nie ma chetnych do pogadania po francusku w Krakowie, zglaszajcie sie!
Tego języka nie da się porzucić!:D chyba moje poszukiwanie "chętnych" zakończy sie kursem w instytucie:P tak coś czuje:P z prawa jestem bardzo zadowolona!:)
Hej!
Byłabym zainteresowany konwersacjami. Moj poziom to rowniez B2. Napisz prosze czy jakies spotkania odbywaja sie. Prosze o kontakt na maila. [email]
Dzieki :):) Chetnie pogadalabym z kims po francusku!
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa