Konkurs przedmiotowy z języka francuskiego

Temat przeniesiony do archwium.
31-46 z 46
| następna
I jak Wam poszło? :) Z czym mieliście największy problem??? I czy ktoś może wie jaka miała być odpowiedź w pierwszym zadaniu (prawda czy fałsz) w tym zdaniu o Dani?
Test wg mnie nie był trudny, moja pani mówi, że był wręcz łatwy (łatwiejszy od II etapu).., ale polecą mi punkty na prostych rzeczach ;) .., co może też być wynikiem mojego przeziębienia/choroby ;/ Cywilizacja była banalnie prosta ;)) A Wam jak poszło ? :) Ciekawe kiedy będą wyniki...

PS. W Dani wg mnie była prawda ;)
Też myślę, że był dosyć prosty :) ) Hmmm.. również dałam, że Dania to prawda :) ale nie jestem tego pewna... Ja nie wiedziałam z tym Dakarem i jak jest winogron :)) I w dodatku nad czereśnią/wiśnią postawiłam akcent: cérice :(( Myślicie, że odejmą mi za ten akcent cały punkt?
Aliceee1.., jeśli napisałaś, że czereśnia/wiśnia to : cérice, to błąd jest nie tylko w akcencie, ale również w literówce, bo czereśnia to : cerise, a nie cerice ;) .., ale myślę, że odejmią Ci tylko 0,5 pkt :)
hmm.. sorki, pomyliłam się :) faktycznie, napisałam "cérise"
no to dobrze, że na konkursie nie popełniłaś błędu ;))
Jejku.. Szkoda, że na wyniki trzeba czekać tak długo! :(( Wiecie może czy wystawią na stronie arkusz z kluczem?
Wyniki już są. Miałąm 55/60, baaardzo się cieszeeee;)) A jak wam poszło?
Mnie wczoraj wyniki zaskoczyły;-)) Myślałam, że najwcześniej będą w poniedziałek, a tu proszę jakiego speeda komisja dostała;-)) Też zostałam szczęśliwą laureatką;) Większości finalistom się udało. W tym roku III etap nie był taki trudny (wręcz łatwy;-)
gratuluję, ja za rok startuję.
Ja również zostałam szczęśliwą laureatką :)) Gratuluję wszystkim !!! ;)
a ile trzeba było mieć pkt, aby zostać laureatem i dodatkowo szczęśliwym.. ;p
Też jestem szczęśliwą laureatką :)) Gratuluję wszystkim :)

Żeby zostać laureatem trzeba było mieć 51 pkt na 60. Czyli 85%
dziękuję, a czy te testy można gdzieś ściągnąć? te od szkolnego włącznie.
http://www.wom.edu.pl/index.php?art=476 nie umieścili jeszcze tegorocznego etapu wojewódzkiego, ale pozostałe są;)
merci xd
Temat przeniesiony do archwium.
31-46 z 46
| następna

« 

Pomoc językowa