Zajęcia z fr.

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktoś z was chodził na zajęcia z francuskiego do Pałacu Młodzieży w Katowicach
albo w innych miastach? Jakie są wasze wrażenia?
A może ktoś z waszych znajomych uczęszczał?
Będę wdzięczna za odpowiedzi :)


Nie ma tu nikogo z Katowic??
Co do Pałacu Młodzieży akurat nie mogę się wypowiedzieć, ale na temat innej szkoły tak. Przez pół roku uczęszczałam do szkoły Profi-Lingua przy ul. Mickiewicza, niestety nie trafiłam na dobrego lektora więc dałam spokój, wcześniej uczęszczałam przez rok do tej samej szkoły ale w Sosnowcu i byłam bardzo zadowolona. Wszystko zależy w pierwszej kolejności od nauczyciela. Ale prawda jest taka, że żadna szkoła nie zastąpi indywidualnych lekcji.
Jeśli chodzi o pozostałe kwestie, uważam że Profi-Lingua jest ok, nie było jakoś szczególnie drogo, były zniżki na kursy i na podręczniki dla uczniów i studentów, były dodatkowe konwersacje (choć niestety tylko raz w miesiącu z tego co pamiętam i żeby się odbyły musiała być co najmniej określona liczba chętnych), były konsultacje zdaje się 2 razy w miesiącu, no i raz na semestr była organizowana jakaś impreza dla uczniów szkoły, z konkursami, można było wygrać np bilet do kina.
Profi-Lingua przerabialam w innym miescie, przez 3 tyg., bardzooo malo sie nauczylam, zrezygnowalam, zaraz pozniej wyjechalam do Francji, zaczelam prace i nauczylam sie bardzooo szybo, od rana praca do 18-20, w drodze do pracy i z pracy radio, wieczorem telewizja i wszystko gladko poszlo. Ogladaj filmy na dvd po francusku, sluchaj radia na necie po fr, a nauczysz sie bardzooo szybko, poszukaj tez kogos do rozmowy przez GG czy skypa, pozdrawiam