Jaki podręcznik dalej(poziom B2)?

Temat przeniesiony do archwium.
Witajcie Kochani:)
Zwracam się do Was z uprzejmą prośbą o pokierowanie mnie dalej w kwestii nauki języka francuskiego.
Pokrótce opiszę swoją historię związaną z francuskim.
Francuskiego zaczęłam uczyć się w liceum.Zrobiłam Cafe Crème 1 i Cafe Crème 2.
Maturę zdawałam z języka angielskiego.
Później na 2 lata zarzuciłam naukę francuskiego, żeby wrócić do niej z podręcznikiem Festival 1 i Festival 2.
Później przeszłam do Forum 2.
W tym roku zdecydowałam się napisać maturę z francuskiego na poziomie rozszerzonym.
Korzystam z dwóch repetytoriów maturalnych(wyd. Omega i wyd.Nowela), repetytorium gramatycznego(wydawnictwo szkolne pwn) oraz repetytoriów leksykalno-tematycznych wyd.Edgard(poziom A1-B1 oraz poziom B1-C1).
Po maturze planowałam iść na filologię romańską, ale chyba jednak zdecyduję o innym kierunku studiów.
W czerwcu jest sesja egzaminacyjna i chcę podejść do egzaminu DELF B2.
Od października chciałabym pójść na kurs przygotowujący do kolejnego egzaminu.

I tutaj nasuwa się pytanie:
CO DALEJ?
Czy zakupić jakąś książkę(mam potrzebę robienia ciągle ćwiczeń itp) czy poczekać grzecznie do października i wtedy zacząć intensywną naukę do kolejnego egzaminu.
Wiem,że historia mojej nauki bardzo dziwnie wyglądała bo wychodzi na to,że uczyłam się dwa razy tego samego.
Jednakże chciałam zacząć od samego początku bo miała ogromne luki w materiale.
Uczę się też angielskiego(w grudniu chcę zdać CAE) i hiszpańskiego(początki).
Z motywacją nie mam problemów, więc umiem samodzielnie się uczyć.

Z góry dziękuję za wszystkie rady:)
Witaj. Ja rowniez dwa razy to samo przerabialem. Wydaje mi sie, ze w sierpniu moglabys sobie wiekszosc przypomniec, aby poxniej w pazdzierniku nie bylo luk w mozgu ;)

« 

Życie, praca, nauka

 »

Życie, praca, nauka