Co mam robić dalej ?

Temat przeniesiony do archwium.
Potrzebuję waszej porady ,bo nie wiem co mam dalej robić ale zacznę od początku

J francuskiego uczyłam się z samouczka wydawnictwa literackiego ucz się sam
http://www.bookmaster.pl/jezyk,francuski,dla,poczatkujacych,ucz,sie,sam/catrine,carpenter/ksiazka/93347.xhtml

Ta książka jest fajna jak na początek. Kupiłam więc pas de probleme cz 2, ale jak dla mnie pod względem gramatycznym jest za wysoka. I jakoś mi ta seria książek nie pod pasowała . Chciałam sobie kupić Marię Szyprowską j francuski dla początkujących, ale nigdzie nie mogę już jej kupić dystrybutor się wycofał.
Chciałabym do końca stycznia dojść do poziomu A1 aby od lutego przyszłego roku zapisać się na lekcje francuskiego od poziomu A2. Czy jest to możliwe? Czy moglibyście mi podać materiały np. internetowe i poradzić jak mam z nimi samodzielnie pracować ( mam dużo czasu na naukę)

Mam takie książki w domu oprócz wspomnianego samouczka, którego przerobiłam

1 Pas de probleme cz2
Repetytorium tematyczno leksykalnie wyd wagros
Gramatyka j francuskiego od A do Z Wrzosak
Comprendre ,parler ecrire kurs dla średnio zaawansowanych Przestaszewski, Zaleska ,Jaroszewska
Objectif express A1 i A2 (musiałabym wydrukować z netu )

Wolałabym abyście podali mi materiały internetowe niż kupienie kolejnej książki, bo żal mi trochę wydawać pieniędzy zwłaszcza, że nie ma kursów dla samouków, które by zaprowadziły osobę uczącą się od poziomu A1 np. do B1 czy B2. Są tylko książki komiksowe nienadające się do samodzielnej pracy. Czy Możecie mi pomóc i coś poradzić.?
edytowany przez Ava6: 23 lis 2011
Witam! Nie mam pojecia jak to sie ma do konkretnych poziomow,ale ze zrodel internetowych z pewnoscia polecam:
http://www.bbc.co.uk/languages/french/mafrance/
Przyjemny sposob nauki;)
cześć
Ja mam inne troche pytanie.
Czy masz może kasety do książki comprendre parler ecrire dla średniozaawansowaych??
Poszukuje ich od dłuzszego czasu i nie ma ich już.
Jeśli byłabyś zainteresowana bardzo chętnie bym je odkupiła od Ciebie.
mój majl: [email]
pozdrawiam
kapsaicyna nie mam kaset do tej książki ,kupiłam ta książkę po przecenie przez przypadek bez nagrań.

« 

Do autora strony - uwagi, propozycje

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia