kursy internetowe

Temat przeniesiony do archwium.
Pytanie dotyczy jakiś sprawdzonych i dobrych kursów internetowych. Chciałam zapisać się do szkoły językowej, niestety z dyspozycyjnością u mnie jest kiepsko, więc pomyślałam o kursie online. Szukałam w internecie, ale samemu trudno coś wybrać. Także jeżeli ktoś ma jakieś propozycje/ sprawdzone strony, to byłabym bardzo wdzięczna za jakiekolwiek namiary. Interesują mnie głównie jakieś ćwiczenia wysyłane mailowo + nagrania, na wielu stronach widziałam opcję rozmowy na skypie z nauczycielem co akurat u mnie nie jest konieczne (jestem początkująca i cięzko byłoby mi cokolwiek powiedzieć, nie mówiąć o jakiejś dłuższej rozmowie).
Jesli faktycznie nie masz zbyt dużo czasu, to kursy internetowe są dla Ciebie, choć trzeba zaznaczyć, że wymagają sporej motywacji (ale przecież chodzenie na kurs popołudniami po pracy też wymaga motywacji :)). Osobiście polecam Multikurs.pl - od niedawna uczę się tam francuskiego od podstaw i muszę powiedzieć, że widzę (i czuję) postępy :) A, no i kursy są niedrogie (ok. 90 zł za 12 mies. na kursie intensywnym).

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia