Wspólna nauka francuskiego - ZAPRASZAM

Temat przeniesiony do archwium.
Szukam kilku osób do wspólnej nauki francuskiego. Co tydzień będziemy sobie zadawać temat i uczyć się słówek/zwrotów tego dotyczących. Powtarzamy od podstaw, ale mile widziana jakaś styczność z językiem.

Kto chętny? Proszę podaj email.
Witam, w miarę możliwości czasowych jestem chętna, ogłaszałam się tu niedawno z chęcią rozmowy na skypie, bo taka nauka jest dla mnie najlepsza, tak więc może ktoś jeszcze będzie chętny, póki co zgłaszam się do "projektu", moj mail to [email] mam obecnie poziom A2/B1
Jak ma to wyglądać? Kto narzuca temat i w jaki sposób będziemy się komunikować sprawdzając "pracę domową"? :)
pozdrawiam
Hej! Myślałam o nauce przez grupę na facebooku(z fikcyjnymi kontami np.) lub założeniu takiego bloga tylko dla nas. Mniej więcej co tydzień byłby podawany temat np. 1. "Przedstawienie siebie". Każda z nas pisze jak się nazywa, co lubi, czy ma siostry itd. Takie mini-wypracowanie. My to przeglądamy i jeżeli zobaczymy błąd poprawiamy. Na końcu robimy taką jakby bazę do zapamiętania ze słówkami potrzebnymi do opisania siebie, konstrukcjami i pytaniami. Własne sugestie też chętnie widziane :) Co o tym myślisz?

Co do skype to moja nauka przez ostatnie miesiące opierała się na tłumaczeniu i wkuwaniu słówek, więc najpierw wolałabym przypomnieć sobie budowanie zdań.
Potem będzie też np. przetłumacz tekst, streść, zadaj pytania, odpowiedz.
możemy spróbować, zawsze można cos w miedzyczasie zmienic i wprowadzic nowe pomysly
bardzo chętnie się do Was przyłączę
zapomniałem o mailu? [email]
Czy to jest nadal aktualne? Też chętnie się przyłączę: [email]
Serdecznie zapraszam do przyłączenia się do grupy:

https://www.facebook.com/groups/15423686[tel]/

i do odpowiadania na pytania :)
Jestem chętna :)
[email]
Heja :)

Ja tez jestem chętna :)
Spotykacie sie juz na skypie ? Kiedy?

Wysłałam zaproszenie z facebooka, mój adres to [email]

Pozdrawiam :)
Oleszka
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie