korki przez net?

Temat przeniesiony do archwium.
hejo! mam do was pytanie :) moja siostra przygotowuje sie do egzaminu DALF C1, miala zdawac w czerwcu ale traf chcial ze miala wypadek :( no i teraz przez pare miesiecy nie za bardzo moze sie ruszyc z domu, siedzi z gipsem i sie nudzi. z DALFa poki co nici, bedzie zdawac zima, ale zastanawialam sie czy ktos z was korzystal z z korkow online z francuskiego? z tego co wiem to z mowieniem i rozumieniem ze sluchu miala najwieksze problemy, a tak to nie dosc ze by sie podszkolila to mialaby jakies zajecie :) ktos cos? no i zeby w miare tanio bylo
o C1, ładnie :) mało jest porządnych lektorów którzy nauczą czegoś na takim poziomie zaawansowania, a już na pewno nie tanich… poszukaj może na jakiejś stronie z ogłoszeniami native’ów, bo to by była chyba najlepsza opcja. nie wiem na ile będą w stanie wyjaśnić ewentualne gramatyczne zawiłości :) ale jeśli siostra ma problem przede wszystkim z mówieniem to powinno pomóc.
Może niech spróbuje dodatkowo nauki z fiszkami. Z jednej strony może porozwieszać sobie karteczki w całym pokoju z drugiej strony w kwestii mówienia może spróbować konwersacji francuskich (plik mp3 do pobrania) - koszt niewielki, a fajna sprawa:
http://www.fiszki.pl/jezyk-francuski/fiszki-audio/sredni/produkt,konwersacje-francuskie-pliki-mp3-do-pobrania,71611431,1.html. Pozdrawiam

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Życie, praca, nauka