Polacy z Caen i okolic

Temat przeniesiony do archwium.
Bonjour! Chciałabym nazwiązać kontakt z Polakami miezkającymi/pracującymi w Caen i okolicach. Mieszkam w Caen od kilku miesięcy i bardzo brakuje mi kontaktu z rodakami. Czekam na odzew:-)
Witam, i ile mi wiadomo, to Normandia jako region nie obfituje w Polakach...... Wiem, że w okolicach miejscowości nadmorskich są Polacy pracujący w sektorze rolnym, ale czy się odezwą i czy mają dostęp do internetu, to trudno powiedzieć. Życzę powodzenia.
Czesc! wiec polakow w caen jest wiecej niz myslicie a w okolicach jak np potigny , argences czy garcelles sequville to juz polskie osiedla :-) mieszkam w caen od pieciu lat poznalem duzo fajnych polakow a to zadkosc w obcym kraju. moj nr [tel]jesli ktos chce sie zapoznac bedzie mi bardzo milo, pozdrawiam stanislas.
Witam!
Mieszkam z rodzinka w Argentan, jesli ktos ma ochote nawiazac kontakt niech pisze smialo.Jesli znalazlby sie ktos rowniez z malym dzieckiem byloby super gdys naszej 1.5 rocznej corce bardzo brakuje towarzystwa;)pozdrawiam
Czesc, od niedawna mieszkam w Caen i jezeli ktos mialby ochote sie spotkac porozmawiac, jestem chetna. Aktualnie poszukuje pracy w tym miescie, wiec czasu mam teraz sporo. Moj adres e-mail: [email] Pozdrawiam Kasia
Cześć. Koniec lipca wyjeżdzam do Falaise do pracy, jeżeli ktoś by chciał się spotkać to jestem chętny.
Czesc Wam, mieszkam i pracuje w Caen. Chetnie sie z polakami spotkam. Pozdrawiam. J.
HEJ MIESZKAM Z ŻONA I CÓRECZKA W OKOLICACH CAEN CHĘTNIE POZNAMY INNE POLSKIE RODZINY KONTAKT Z NAMI TEL [tel]LUB [tel]LUB [tel]
Witam. w niedlugim czasie wraz z dziewczyna zamierzam zamieszkac we francji ( okolice nicei) jesli by pomogl ktos w znalezieniu pracy bede wdzieczny...
[email] lub 886983783
Witam.
Jak w temacie. Wraz z wspólnikiem poszukujemy stałego kontaktu z Polakiem mieszkającym we Francji w celach importu motocykli do Polski.
Mają to być większe ilości jak i również akcesoria.
Z naszej strony możemy zagwarantować dobre wynagrodzenie za udana współprace oraz stałe i regularne zamówienia.
Pozdrawiam telefon do kontaktu:
785-965-403 oraz na adres e-m@il: [email]
Pozdrawiam oraz zapraszam do współpracy i czekamy na ciekawe oferty.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie